Teema: Ilm - leht 378
Ilm täna, 6. jaanuaril 2023 on Eestis muutliku pilvisusega, sajab kerget lund
Muutliku pilvisusega ilm. Põhja-Eestis sajab hommikupoolikul kerget lund, on pinnatuisku. Puhub valdavalt idakaare tuul 2-8, rannikul puhanguti kuni 13 m/s, saartel tugevneb kagutuul 6-12, puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on -4..-11, Ida-Eestis kohati kuni -14°C.
Ilm on täna, 5. jaanuaril 2023 Eestis vahelduva pilvisusega, oodata lumehooge ja tuisku
Vahelduva pilvisusega ilm. Põhja-Eestis on kohati lumehooge ja tuiskab. Puhub kirdetuul 5-10, puhanguti kuni 14 m/s, rannikul ja saartel 10-15, puhanguti kuni 22 m/s, õhtul tuul järk-järgult nõrgeneb. Õhutemperatuur -5..-10, saartel kuni -2°C, pärastlõunal langeb.
Ilm täna, 4. jaanuaril 2023 on Eestis pilves
Pilves ilm. Mitmel pool sajab lund, saartel ka lörtsi, paiguti on ka nõrga jäävihma võimalus. Õhtul sadu hõreneb. On jäidet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-8 m/s, õhtuks pöördub idakaarde ja tugevneb saartel 4-10, puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur 0..-4, Lääne-Eesti saartel paiguti +1°C.






