Teema: Ilm - leht 40
Täna, 4. aprillil 2026 on Eestis pilves selgimistega ilm, kohati sajab vähest vihma ja on udu
Täna, 4. aprillil 2026 on Eestis pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma ja on udu. Keskpäeva paiku jõuab merelt saartele tihedam vihma- ja lörtsisadu, mis laieneb edasi mandrile. Puhub lõunakaare tuul 4-10, rannikul puhanguti 14 m/s, õhtul pöördub tuul saartel läände ja loodesse 8-13, puhanguti 18 m/s. Õhutemperatuur on 2..8°C.
Täna, 2. aprillil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab vihma
Täna, 2. aprillil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm ja kohati sajab vihma, Kagu-Eestis on päikesepaisteline ja kuiv. Ennelõunal on kohati udu, mis püsib rannikul mõnel pool ka pärastlõunal. Puhub valdavalt lõuna- ja edelatuul 2-8, Lääne-Eesti rannikul puhanguti kuni 12 m/s, pärastlõunal tuul nõrgeneb ja on mandril muutliku suunaga. Õhutemperatuur on 5..10, idapoolsetes maakondades kuni 12, tuulepealsel rannikul kuni 2°C.
Täna, 1. aprillil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm
Täna, 1. aprillil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Hommikupoolikul püsib mitmel pool udu, rannikul kohati ka pärastlõunal. Puhub läänekaare tuul 1-7, rannikul kuni 10 m/s. Õhutemperatuur on 7..12, tuulepealsel rannikul kuni 3°C.






