Teema: Telia

Telia Online.ee keskkond liigub uue omaniku kätte

Telia Online.ee keskkond liigub uue omaniku kätte

Vastavalt Telia Eesti ja Fjordmail Technologies AS-i vahel sõlmitud müügilepingule hakkab alates 08.08.2023 eraklientidele mõeldud e-posti teenust Online.ee keskkonnas osutama uus teenusepakkuja.

Lisas: pistik | Lisatud: 07.06.2023 12:33

Selgusid madalamate 5G sageduste konkursi enampakkumise võitjad

Selgusid madalamate 5G sageduste konkursi enampakkumise võitjad

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) teavitas täna, et sagedusalas 694–790 MHz korraldatud 5G konkursi sageduslubade võitjad on selgunud. Kokku osales konkursil kolm sideettevõtjat – Elisa Eesti AS, Tele2 Eesti AS ja Telia Eesti AS. Kõik osalejad võitsid endale kaks 2x5 MHz sagedusluba.

Lisas: pistik | Lisatud: 14.11.2022 17:18

Algas 5G konkursi enampakkumine madalamatele sagedusaladele

Algas 5G konkursi enampakkumine madalamatele sagedusaladele

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet (TTJA) annab teada, et tänasest algab 5G konkursi enampakkumine kuue sagedusloa väljastamiseks sagedusalas 694–790 MHz. Päevas toimub 3 vooru. Enampakkumine lõpeb, kui vooru tähtajaks ei esitata ühtegi uut pakkumust.

Lisas: pistik | Lisatud: 07.11.2022 17:05

Vaata lisaks

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Tänane, 24. mai 2024 ilm Eestis vähese ja vahelduv pilvisusega

Täna, 24. mail on Ida-Eestis on päikesepaisteline ilm. Lääne-Eestis on vähene ja vahelduv pilvisus, õhtupoolikul võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul kuni 17°C.

Miks peaksid oma laos kasutama metallriiuleid?

Metallist riiulid on üks tugevamaid, ruumisäästlikumaid ja vastupidavamaid riiulitüüpe, mida oma lattu on võimalik soetada. Seetõttu on metallriiulid lao jaoks ka üks kuluefektiivsemaid, vastupidavamaid ja tõhusamaid toodete hoiustamise lahendusi. Vaatame lähemalt, millised on peamised põhjused, miks metallriiuleid kasutatakse.

Unustatud seemned: milliseid köögivilju tasub ise kasvatada?

Supermarkettide riiulitel kõikjal kohalolevate tomati- ja paprikakotlede vahel peituvad unustatud seemned - mineviku aarded, mis on ääretult maitsvad ja pakuvad unikaalseid kasvatamise kogemusi. Kuigi supermarketi tomat on mugav, pakub kodukasvatatud köögivili sügavust ja rahulolu, mida on raske ületada. Kuid nii paljude võimaluste seast, millised unustatud seemned väärivad teie aias kohta?

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused