Tehnoloogia, tehnika, tarkvara ja internet - leht 91

openSuse 10.1 Beta 3.

openSuse 10.1 Beta 3.
Mõnda aega Novell'i poolt arendatud ja eelmisel aastal kommuuni kätte antud Linux'i distrubutsioon Suse (openSuse) on jõudnud järgmise teeotsani. Arendustöö tulemusena on välja antud uue versiooni 10.1 kolmas beta. Kõik huvilised saavad projekti kodulehelt omale allalaadida ka uued plaaditõmmised.
Lisas: pistik | Lisatud: 02.02.2006 20:50

Firefox uus versioon 1.5.0.1.

Firefox uus versioon 1.5.0.1.
Tänase päeva jooksul said kindlasti enamus tulihingelisi Tulirebase kasutajaid üllatuse osaliseks, kui järsku hüppas nende silme all lahti aken mis teatas uuendustest. Kõigil kasutajatel on soovitatud Mozilla poolt uuendada oma Firefox viimasele versioonini.
Koos Firefox'i uue 1.5 platvormi väljatulekuga lisati lehitsejasse uus uuenduste süsteem ja kontrollpaneel. Browser on võimalik seadistada nii, et uuenduste korral laaditakse see alla ja küsitakse luba programmi taaskäivitamiseks. Protsessi käigus installitakse uuendused, peale seda kontrollitakse veel ka extension'ite sobivust uuendatud versiooniga.
Uuenduste ajalugu on võimalik alati kontrollida uuenduste paneelist (Tools > Options > Advanced > Update > Show Update History).

Kõik uued, alles Firefox'iga tutvumist alustavad surfajad võivad allalaadida omale uue versiooni 1.5.0.1 install faili, programmi kodulehelt www.mozilla.com.
Lisas: pistik | Lisatud: 02.02.2006 20:10

Winamp sai paiga kriitilisele turvaaugule.

Winamp sai paiga kriitilisele turvaaugule.
Veel eile esines populaarses muusikapleieris Winamp kriitiline turvaauk (5.12). Viga seisneb selles kuidas programm käsitleb erinevaid muusikafaile mis sisaldavad arvuti nime. Selle kaudu on võimalik pahatahtlikel "arvutitaltsutajatel" kasutaja arvutisse sisestada erinevaid koode mis arvuti tööd härivad või üldse selle võimatuks teevad.

Kohe peale seda kui see uudis avalikuks sai väljastas Winamp'i arendusmeeskond uue versiooni (5.13), kõigil kasutajatel on soovitatud oma programm uuendada viimase versioonini.

Allalaadida saab uue Winamp 5.13 siit.
Lisas: pistik | Lisatud: 31.01.2006 16:42

Uudiseotsing


Vaata lisaks

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud nii suurte kui väikeste poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee nad rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused