Eesti maakondade koroonakaart 18. mai seisuga

Eesti maakondade koroonakaart 18. mai seisuga

Eesti maakondade koroonakaart 18. mai seisuga

Viimase ööpäeva jooksul tehti Eestis 681 koroonaviiruse esmast testi, millest 4 olid positiivsed.

Vaata ka: Koroonaviiruse info

Ülevalpool kaardil kuvatud positiivse koroonaviiruse testi andnud inimeste koguarv maakonnapõhiselt. Need numbrid sisaldavad ka terveks saanud ja surnud inimeste numbreid. Tänase seisuga on tervenenud 1443 inimest. Oma elu on Eestis koroonaviiruse tõttu jätnud 64 inimest. Vaata ka Koroonaviiruse kaart ja statistika koos diagrammidega

Rahvastikuregistri andmetele tuginedes lisandus 2 positiivset testi tulemust Harjumaale (neist 1 Tallinna), 2 Pärnumaale, 1 Saaremaale ja 3 Läänemaale. 2 tulemuse puhul on maakond teadmata.

Kaarti eilsete, 17. mai andmetega näed siit: Eesti maakondade koroonakaart 17. mai seisuga

18. mai hommikuse seisuga vajab Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi 43 inimest, neist 4 on juhitaval hingamisel. Tänaseks on haiglast koju saadetud 290 inimest, lõpetatud 301 haigusjuhtumit.

Tänase seisuga on tervenenud 1443  inimest. Neist 938 inimese haigusjuhtum on lõpetatud (65,0%), 505 inimese puhul (35,0%) on positiivsest testist möödunud rohkem kui 28 päeva ja inimene ei viibi haiglaravil.

Möödunud ööpäeva jooksul suri Kuressaare haiglas 79 aastane naine.

Eestis on kokku tehtud üle 70 tuhande esmase testi, nendest 1 784 ehk 2,5 protsenti on olnud SARS-CoV-2 viiruse suhtes positiivsed.

Loe ka: Tänahommikune, 18. mai seis - ööpäevaga lisandus 10 positiivset testi, 1 inimene suri

Lisas: pistik | Lisatud: 18.05.2020 14:07 | Uuendatud: 18.05.2020 14:07

Vaata lisaks

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab vihma ja lörtsi

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Ajuti sajab vihma ja lörtsi, õhtul ka lund. Loodetuul tugevneb mandril 7-12, puhanguti 17, lääneosas kuni 20 m/s, saartel ja rannikul 14-20, puhanguti kuni 27, õhtul 18-25, puhanguti kuni 32 m/s. Õhutemperatuur on 1..6°C.

Ilm muutub laupäeval tuuliseks kogu Eestis, saartel oodatakse eriti ohtlikku tormi

Keskkonnaagentuur hoiatab, et laupäeval, 27. detsembril, jõuab Eestisse väga tugev tormituul. Lääne-Eesti saartele ja Läänemere põhjaosale on väljastatud kolmanda taseme ehk eriti ohtliku ilma hoiatus, mis viitab suurele kahjude ning eluohtlike olukordade riskile.

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Õhtul pilvisus lääne poolt alates tiheneb ning kohati on udu. Puhub loode- ja põhjatuul 4-10, puhanguti 14, Virumaa rannikul puhanguti kuni 16 m/s, õhtu poole tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 1..7°C, õhtupoolikul langeb.

Miks klaviatuur on QWERTY, mitte tähestiku järjekorras?

Kui vaatame arvuti- või kirjutusmasina klaviatuuri, tekib paljudel loogiline küsimus: miks tähed ei ole paigutatud lihtsas tähestikulises järjekorras? Selline lahendus tunduks ju palju loogilisem ja kergemini õpitav. Vastus peitub aga rohkem kui 150 aasta taguses tehnoloogias ja inimkäitumises.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Jõuluvanale jõululuuletused leiad Pistikust