Alates tänasest, 25. maist on Tallinna lennujaamast võimalik lennata üheksasse sihtkohta

Alates tänasest, 25. maist on Tallinna lennujaamast võimalik lennata üheksasse sihtkohta

Alates tänasest, 25. maist on Tallinna lennujaamast võimalik lennata üheksasse sihtkohta

Tallinna lennujaam andis juba mõned nädalad tagasi märku, et lennuliiklus hakkab uuesti taastuma ning praeguseks on taas akiivsed 9 lennuliini.

Loe ka: Tallinna Lennujaam prognoosib alates maikuust lennuliikluse järk-järgulist taastumist

Lennata on võimalik liinidel:  

  • Tallinn-Frankfurt (Lufthansa) teisipäeval, neljapäeval, laupäeval ja pühapäeval.  
  • Tallinn-Helsinki (Finnair) iga päev kaks korda päevas (v.a laupäev, kui toimub üks lend).  
  • Tallinn-Amsterdam (AirBaltic) iga päev. 
  • Tallinn-Riia (AirBaltic) iga päev.
  • Tallinn-Kopenhaagen (AirBaltic) esmaspäeval, kolmapäeval, reedel.
  • Tallinn-Oslo (AirBaltic) neljapäeval, pühapäev.
  • Tallinn-Vilnius (AirBaltic) iga päev.
  • Tallinn-Kärdla (Transaviabaltika) iga päev.  
  • Tallinn-Kuressaare (Transaviabaltika) iga päev.  

Lisaks on teada, et juuni alguses avanevad järgmised liinid:

  • Tallinn-Pariis (AirBaltic) alates 01. juunist (esmaspäev, kolmapäev, reede)
  • Tallinn-Viin (AirBaltic) alates 02. juunist (teisipäev, neljapäev, pühapäev)
  • Tallinn-Berliin (AirBaltic)  alates 04. juunist (neljapäev, pühapäev)

Tallinna Lennujaamale on töötajate ja reisijate tervise ja heaolu väga olulised ning COVID-19 koroonaviiruse leviku takistamiseks rakendab Tallinna lennujaam meetmeid. Lisaks sellele on oluline, et kõik lennujaamas viibijad jälgiksid lihtsaid ja olulisi reegeleid:

  • Kui oled haige või tunned end halvasti, jää koju, ära mine reisile.
  • Enne reisile minekut vii end kurssi sihtkoha reeglitega saabuvate reisijate osas, kuna need võivad erineda Eestis kehtivatest reeglitest. Näiteks tuleb valmis olla, et mõnes riigis kontrollitakse lennujaamas saabuvate reisijate tervislikku seisundit. Samuti uuri oma lennufirma kodulehelt, kas ja millised nõuded kehtivad reisijatele lennukis, sest ka need võivad lennufirmadel olla erinevad: mõne lennufirma puhul võib maskide kandmine olla kohustuslik. Isikukaitsevahendid nagu maskid ja desinfitseerimisvahendid on müügil lennujaama erinevates kauplustes.
  • Palume kõigil reisijaid saatma- või vastu tulnud inimestel hüvasti jätta ja tervitada väljaspool reisiterminali ning reisiterminali ruumidesse mitte siseneda. Reisiterminali siseneda on lubatud ainult reisile suunduvatel inimestel.
  • Lennujaamas kehtib 2+2 reegel. Hoia teiste inimestega võimalusel alati piisavat distantsi.
  • Haigestumine on paremini ennetatav hügieeninõuete täitmisega. Pese käsi vähemalt 20 sekundit ja kasuta desinfitseerimisvahendit, mis on välja leitavad üle terminali.

Vaata ka: Koroonaviiruse info ja Koroonaviiruse kaart ja statistika koos diagrammidega

Lisas: pistik | Lisatud: 25.05.2020 17:46 | Uuendatud: 25.05.2020 17:46

Vaata lisaks

Hispaania näitas klassi ja alistas Saudi Araabia kindlalt

Hispaania teenis 2026. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel oma esimese võidu, alistades H-alagrupi kohtumises Saudi Araabia koguni 4:0. Atlantas peetud mängus särasid Mikel Oyarzabal ja noor täht Lamine Yamal, aidates hispaanlastel teha veenva esituse pärast avavooru üllatuslikku viiki Roheneemesaartega.

Uued e-kaardid suve alguseks, jaanipäevaks ja võidupühaks

Lähenevate suvepühade puhul oleme täiendanud Pistiku e-kaartide valikut. Lisandunud on uusi kaarte suve alguse, jaanipäeva ja võidupüha teemadel, et lähedastele, sõpradele ja tuttavatele oleks veelgi lihtsam häid soove saata.

Täna, 21. juunil 2026 Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega, mitmel pool hoovihma ja äikest

Täna, 21. juunil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja on äikest, kohati on tugevat sadu ja rahet. Pärastlõunal Lääne-Eestis sajuhood lakkavad. Puhub edela- ja lõunatuul, saartelt alates pöördub läände ja loodesse 4-10 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 22..27°C, rannikul kohati 18°C.

Holland alistas Rootsi suurelt ja tõusis alagrupi liidriks

Holland näitas 2026. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel võimsat ründemängu ning alistas F-alagrupi kohtumises Rootsi koguni 5 : 1. Houstonis peetud mängus särasid eriti eredalt Brian Brobbey ja Cody Gakpo, kes lõid kumbki kaks väravat.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!