Valitsus jätkab teisipäeval arutelu suuremate koroonaviiruse vastaste meetmete üle

Valitsus jätkab teisipäeval arutelu suuremate koroonaviiruse vastaste meetmete üle

Valitsus jätkab teisipäeval arutelu suuremate koroonaviiruse vastaste meetmete üle

Valitsus pidas eile kabinetinõupidamisel arutelu meetmete üle, mille abil piirata üha laialdasemaks muutuvat koroonaviiruse levikut ning kaitsta Eesti inimeste elu ja tervist. Valitsus jätkab viiruse leviku kontrollimiseks vajalike meetmete üle arutelu järgmisel teisipäeval.

Vaata ka: Koroonaviirus maailmas ja Eesti koroonaviiruse kaart ja statistika

Koroonaviiruse levikut puudutav olukord Eestis on väga tõsine. Seda näitab viirusesse nakatunute suhtarvu kiire tõus Tallinnas ja Harjumaal, mis võib peagi jõuda ka teistesse maakondadesse. Samuti teeb muret, et üha enam tuvastatud nakatunutest põeb haigust nähtavate sümptomiteta, olles enda teadmata nakkusohtlikud. Viiruse varjatud leviku ohule viitab ka suurenenud positiivsete proovide osakaal ööpäevastest testidest.

Jätkuvalt on oluline, et väldiksime kõiki kontakte, mis ei ole hädavajalikud, ning järgiksime ka kõiki teisi ettevaatusabinõusid, sealhulgas hoiaksime teiste inimestega distantsi, kannaksime maski ja teeksime võimaluse korral kaugtööd.


Teema: Koroonaviirus

Lisas: pistik | Lisatud: 06.11.2020 14:14 | Uuendatud: 06.11.2020 14:14

Vaata lisaks

Täna, 20. juulil 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm

Täna, 20. juulil on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, mandril on äikest. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 3-8, põhjarannikul puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 18..23°C.

Sesks lisas neljandal katsel esimesele ka teise katsevõidu, Tänak viies

Lätlane Martins Sesks (M-Sport) sai Läti WRC etapil neljandal katsel teise katsevõidu järjest, üldkokkuvõttes on noormees teine. Ott Tänak (Hyundai) oli katsel viies.

Läti ralli kolmas kiiruskatse kuulus Sesksile, Tänak kolmas

Lätis toimuva MM-ralli kolmana kiiruskatse võitis kodukamaral võistlev Martins Sesks (M-Sport), Ott Tänak (Hyundai) oli kolmas.

Rovanperä suurendas Läti ralli teisel kiiruskatsel oma edu veelgi, Tänak näitas kaheksandat aega

Läti MM-ralli teise kiiruskatse võitis sarnaselt eilsele esimesele Kalle Rovanperä (Toyota). Ott Tänak (Hyundai) oli alles kaheksas.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused