Koroonaviirus Eestis, 5. detsember: ööpäevaga lisandus 561 positiivset, suri üks

Koroonaviirus Eestis, 5. detsember: ööpäevaga lisandus 561 positiivset, suri üks

Koroonaviirus Eestis, 5. detsember: ööpäevaga lisandus 561 positiivset, suri üks

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti Eestis 6407 koroonaviiruse testi, neist esmaseid positiivseid teste oli 561 ehk 8,8% testide koguarvust.

Vaata ka: Koroonaviirus maailmas ja Eesti koroonaviiruse kaart ja statistika

Rahvastikuregistri andmetel laekus enim uusi positiivseid testitulemusi Harjumaale, kus koroonaviirusega nakatumine tuvastati 312 inimesel. Harjumaa uutest juhtumitest 205 on Tallinnas. Ida-Virumaale lisandus 113 ning Tartumaale 40 uut positiivset koroonaviiruse tuvastamise testi tulemust. Lääne-Virumaale lisandus 13 uut nakatunut, Raplamaale ja Viljandimaale 11. Pärnu- ja Võrumaale lisandus 10 uut nakatunut. Põlvamaale lisandus üheksa uut nakatunut. Jõgevamaale lisandus kuus ning Järvamaale viis uut nakatunut. Lääne-ja Saaremaale lisanud neli, Valgamaale kolm ja Hiiumaale kaks uut juhtumit. Kaheksa positiivse testitulemuse saanul puudus rahvastikuregistris märgitud elukoht.

Viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 385,64 ning esmaste positiivsete tulemuste osakaal tehtud testide koguarvust 7,2%.5. detsembri hommikuse seisuga viibib haiglas 239 COVID-19 patsienti, juhitaval hingamisel on 12 patsienti. Viimase ööpäeva jooksul suri üks koroonaviirusega nakatunud inimene – 78-aastane mees.


Teema: Koroonaviirus

Lisas: pistik | Lisatud: 05.12.2020 11:23 | Uuendatud: 05.12.2020 11:23

Vaata lisaks

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab vihma ja lörtsi

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Ajuti sajab vihma ja lörtsi, õhtul ka lund. Loodetuul tugevneb mandril 7-12, puhanguti 17, lääneosas kuni 20 m/s, saartel ja rannikul 14-20, puhanguti kuni 27, õhtul 18-25, puhanguti kuni 32 m/s. Õhutemperatuur on 1..6°C.

Ilm muutub laupäeval tuuliseks kogu Eestis, saartel oodatakse eriti ohtlikku tormi

Keskkonnaagentuur hoiatab, et laupäeval, 27. detsembril, jõuab Eestisse väga tugev tormituul. Lääne-Eesti saartele ja Läänemere põhjaosale on väljastatud kolmanda taseme ehk eriti ohtliku ilma hoiatus, mis viitab suurele kahjude ning eluohtlike olukordade riskile.

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Õhtul pilvisus lääne poolt alates tiheneb ning kohati on udu. Puhub loode- ja põhjatuul 4-10, puhanguti 14, Virumaa rannikul puhanguti kuni 16 m/s, õhtu poole tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 1..7°C, õhtupoolikul langeb.

Miks klaviatuur on QWERTY, mitte tähestiku järjekorras?

Kui vaatame arvuti- või kirjutusmasina klaviatuuri, tekib paljudel loogiline küsimus: miks tähed ei ole paigutatud lihtsas tähestikulises järjekorras? Selline lahendus tunduks ju palju loogilisem ja kergemini õpitav. Vastus peitub aga rohkem kui 150 aasta taguses tehnoloogias ja inimkäitumises.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Jõuluvanale jõululuuletused leiad Pistikust