Eesti koroonaviiruse statistika, 2. veebruar 2022 - 7186 positiivset ja 352 inimest haiglas

Eesti koroonaviiruse statistika, 2. veebruar 2022 - 7186 positiivset ja 352 inimest haiglas

Eesti koroonaviiruse statistika, 2. veebruar 2022 - 7186 positiivset ja 352 inimest haiglas

2. veebruari hommikuse seisuga on haiglas 352 koroonaviirusega nakatunud patsienti. Neist 208 vajab haiglaravi raskeloomulise COVID-19 tõttu, nendest omakorda 159 ehk 76,4% on vaktsineerimata ja 49 ehk 23,6% on lõpetatud vaktsineerimiskuuriga.

Vaata ka: Koroonaviirus maailmas ja Eesti koroonaviiruse kaart ja statistika

Ööpäeva jooksul avati haiglates 59 uut haigusjuhtu. Suri kaks koroonaviirusega nakatunud inimest, mõlemad olid vaktsineerimata: 62-aastane naine ja 83-aastane mees.

Viimase ööpäeva jooksul analüüsiti 13 189 testitulemust, millest 7186 osutus positiivseks. Viimase 7 päeva jooksul on 100 000 täielikult vaktsineeritud elaniku kohta nakatunud keskmiselt 371,5 vaktsineeritud inimest päevas ja 100 000 vaktsineerimata inimese kohta nakatunud keskmiselt 595 vaktsineerimata inimest päevas.

Ööpäeva jooksul manustati 2456 vaktsiinidoosi, neist uusi vaktsineerimisi alustati 174. Tänahommikuse seisuga on lisa- või tõhustusdoosi saanud 407 090 inimest. Kogu Eesti elanikkonna hõlmatus kahe vaktsiinidoosiga on 62,4%.


Teema: Vaktsineerimine, Koroonaviirus

Lisas: pistik | Lisatud: 02.02.2022 12:10

Vaata lisaks

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab vihma ja lörtsi

Täna, 27. detsembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Ajuti sajab vihma ja lörtsi, õhtul ka lund. Loodetuul tugevneb mandril 7-12, puhanguti 17, lääneosas kuni 20 m/s, saartel ja rannikul 14-20, puhanguti kuni 27, õhtul 18-25, puhanguti kuni 32 m/s. Õhutemperatuur on 1..6°C.

Ilm muutub laupäeval tuuliseks kogu Eestis, saartel oodatakse eriti ohtlikku tormi

Keskkonnaagentuur hoiatab, et laupäeval, 27. detsembril, jõuab Eestisse väga tugev tormituul. Lääne-Eesti saartele ja Läänemere põhjaosale on väljastatud kolmanda taseme ehk eriti ohtliku ilma hoiatus, mis viitab suurele kahjude ning eluohtlike olukordade riskile.

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 26. detsembril 2025 on Eestis selge ja vähese, kohati vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Õhtul pilvisus lääne poolt alates tiheneb ning kohati on udu. Puhub loode- ja põhjatuul 4-10, puhanguti 14, Virumaa rannikul puhanguti kuni 16 m/s, õhtu poole tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 1..7°C, õhtupoolikul langeb.

Miks klaviatuur on QWERTY, mitte tähestiku järjekorras?

Kui vaatame arvuti- või kirjutusmasina klaviatuuri, tekib paljudel loogiline küsimus: miks tähed ei ole paigutatud lihtsas tähestikulises järjekorras? Selline lahendus tunduks ju palju loogilisem ja kergemini õpitav. Vastus peitub aga rohkem kui 150 aasta taguses tehnoloogias ja inimkäitumises.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Jõuluvanale jõululuuletused leiad Pistikust