Terminal Oil alandas kütuse hindasid

Terminal Oil alandas kütuse hindasid

Terminal Oil alandas kütuse hindasid

Terminal Oil alandas oma teenindusjaamades mootoribensiini ja diislikütuse hinda. Sellise hinnamuutuse tegi võimalikuks lõpptoodete nagu bensiini ja diislikütuse maailmaturuhindade täiendav langus.

Uued hinnad kõikides Terminal Oil jaamades on järgnevad – mootoribensiin 95 maksab 2,119 eurot ning bensiin 98 maksab langetuse järgselt 2,169 eurot liiter. Diislikütuse hind on 1,999 eurot liitri kohta.

Vaata ka meie hinnainfo lehte: Kütusehinnad

“Lõpptoodete maailmaturuhinnad näitavad hetkel langustrendi ning see tähendab soodsamat kütusehinda ka tarbijate jaoks. Täiendava hinnalangetuse aitaks meil teha kütuseaktsiisi alandamine, millel oleks kiire efekt lõpphindadele,“ ütles Õigus.

Õigus lisas, et Terminali mootorikütuste jaemüügihinnad sõltuvad suuresti sisseostuhindadest ning logistikakuludest.

Uuendus, tundub, et Terminal Oil-i hinnalangetusega on kaasa tulnud teised kütusemüüjad, sest sarnaseid numbreid võib märgata teistes teenindusjaamades.

Uudise foto: Terminal Oil


Teema: Kütusehinnad

Lisas: pistik | Lisatud: 29.06.2022 14:16

Vaata lisaks

Ilm on täna, 28. septembril 2023 Eestis pilves selgimistega ilm, võib sadada vähest vihma

Ilm on täna, 28. septembril Eestis pilves selgimistega ilm, õhtu poole paljudes kohtades selgineb. Kohati võib sadada vähest vihma. Ennelõunal on paiguti udu. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-8, õhtul Lääne-Eesti saartel puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 17..20, Kagu-Eestis kuni 23°C.

Täna, 27. septembril 2023 Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 27. septembril on Eestis pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 3-8, rannikul puhanguti kuni 12 m/s, pärastlõunal nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 17..22°C.

Kuidas edasijõudnud tehnoloogia parandab meelelahutuskogemusi

Meelelahutusvaldkonnas jääb tehnoloogia sageli tagaplaanile, kuid see muudab radikaalselt viisi, kuidas me meelelahutust kogeme. Tehnoloogia arenguga oleme hakanud nautima filme, muusikat ja mänge täiesti uutel viisidel, mida me ei oleks osanud mõni aasta tagasi ette kujutada.

Täna, 25. septembril 2023 Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm

Täna, 25. septembril on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub edela- ja lõunatuul 3-9, Lääne-Eesti saartel ja looderannikul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 16..18°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused