Homme toimuvad üle Eesti liiklustalgud

Homme toimuvad üle Eesti liiklustalgud

Homme toimuvad üle Eesti liiklustalgud

Neljapäeval, 22. septembril toimuvad üle Eesti liiklustalgud, mille raames politseinikud mõõdavad kiirust ja rahustavad liiklust eri paikades.

Liiklustalgute veebilehe kaudu teatati septembri alguses rohkem kui 3600 kohast, kus kaasliiklejad kipuvad kihutama. „Iga aastaga on meile liiklustalgute raames laekunud teadete arv aina suurem, mis kinnitab, et inimeste mure oma kodukoha ümbruses toimuva vastu on tõsine,“ ütles politsei kolonelleitnant Sirle Loigo.

Pooled teated tulid Harjumaa ja Tallinna kohta, järgnes pisut üle poole tuhande märkega Tartumaa, umbes 280 teatega Pärnumaa ja 170 teatega Lääne-Virumaa. Kõige vähem ehk kõigest kolm tähelepanekut tuli Hiiumaa kohta. Märkimisväärne osa teadetest hõlmas tähelepanekuid just linnaruumis, kus lubatud suurim kiirus on kas 30 km/h või 50 km/h. Enim teatati kihutajatest suurtel magistraalidel Tallinnas – Pärnu maanteel, Paldiski maanteel ja A. H. Tammsaare teel.

Politsei kutsub kõiki huvilisi reaalajas jälgima homme veebilehte www.liiklustalgud.ee, kuhu kuvatakse kontrollitud kohtade osas jooksvalt tagasiside, kas ja mida korrakaitsjad seal märkasid. „Näeme oma igapäevases töös, et enamus autojuhte suudavad ohutult liigelda ja kihutamisest hoiduda. Täname kõiki, kes võtsid aja, et ohtlikest kohtadest ja kihutajatest meile teada anda. See on suureks abiks ka pärast liiklustalguid edasise järelevalve planeerimises,“ lisas Loigo.


Teema: Politsei, Liiklusinfo

Lisas: pistik | Lisatud: 21.09.2022 18:19 | Uuendatud: 17.04.2023 10:16

Vaata lisaks

Kuulutati välja AOE 2 kuues lisapakk - Victors and Vanquished

Kuulutati välja järjekorras kuues Age of Empires 2 Definitive Edition lisapakk, nimeks sellel Victors and Vanquished. Kui eelnevad on mängu lisanud uusi tsivilisatsioone ning ka nendega seotud kampaaniaid siis seekord täiendab lisapakk ainult kampaaiaid ja stenaariume (scenarios).

Täna, 23. veebruaril 2024 on Eestis pilves ja vihmane ilm

Täna, 23. veebruaril on Eestis pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne pool sadu järk-järgult lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pikkamööda nõrgeneb ja õhtul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused