Selveri kauplust saab jälle kõikide dokumentide väljastuskohaks valida

Selveri kauplust saab jälle kõikide dokumentide väljastuskohaks valida

Selveri kauplust saab jälle kõikide dokumentide väljastuskohaks valida

Alates eelmise aasta lõpust on olnud võimalik dokumente tellides valida väljastuskohaks Selveri kauplused. Kui veebruari keskpaigas peatati RIA ettekirjutuse alusel ajutiselt ID-kaartide ja elamisloakaartide väljastamine, siis eilsest õhtust alates on see võimalus jälle olemas ning ka ID-kaarte ja elamisloakaarte saab taas tellida oma kodu või töökoha lähedasse kauplusesse. Esimesed inimesed on praeguseks seda võimalust juba ka kasutanud.

Loe ka: PPA peab lõpetama alates tänasest ajutiselt Selveri kauplustes ID-kaartide väljastamise, 06.02.2023 08:48

„PPA eesmärgiks on luua võimalikult mugav viis oma dokumentide kätte saamiseks ning seetõttu oleme otsinud koostöövõimalust kaubanduskettidega, millel on tihe võrgustik üle Eesti ning mis on igapäevaselt pikemalt avatud kui PPA teenindussaalid. Aasta alguses hakkasime testima võimalust dokumente tellida kokku kuude Tallinna ja lähiümbruse Selverisse. See osutus ootuspäraselt väga populaarseks, mistõttu oleme laiendanud teenuse kättesaadavust ning sellest nädalast väljastatakse dokumente 40 Selveris üle Eesti kõikjal alates Kuressaarest kuni Narvani,“ ütles PPA identiteedi ja staatuste büroo teenuse omanik Marit Abram.

Abram täiendas, et tänaseks on ületatud ka paar kuud tagasi ilmnenud takistused ID-kaartide väljastamiseks. „Tänaseks on Selverites dokumentide väljastamise protsess põhjalikult auditeeritud ning meil on olemas täielik kindlus, et inimesed võivad julgelt dokumentide väljastuskohana valida kaubandusketi teades, et see on sama turvaline ja usaldusväärne kui dokumendil PPA teenindussaalis järel käimine,“ täiendas Abram.

„Üle-eestilise kaubandusketina on Selveril hea meel pakkuda nüüdsest veelgi laiemat kaetust dokumentide kättesaamisel. See on lisandväärtus ja suurepärane võimalus kõigile, kes soovivad oma dokumente kätte saada endale sobivamas asukohas ja kellaajal,“ ütleb Selver AS-i juht Kristi Lomp.

„Oleme kindlad, et inimesed võtavad uue teenuse hästi omaks. Usume, et peatselt antakse juba suur osa Eestis väljastatavatest dokumentidest mugavalt kätte väljaspool PPA teenindusi,“ lisas Tex Vertmann, Hansabi kaardivaldkonna juht.

Dokumentide väljastamise teenust pakub AS Hansab koostöös Selveriga. Valik kauplustest, kus on dokumente võimalik kätte saada, on leitav PPA kodulehel www.politsei.ee/et/dokumendi-kaettesaamine-kaupluses. Teenus on kliendile tasuline, makstes 7,2 eurot dokumendi kohta täiskasvanule ja 4,32 eurot alla 15-aastasele lapsele, pensionärile ja puudega isikule. Tasumine toimub Selveris kohapeal.

Uudise foto: Riigi Infosüsteemi Amet / Seiko Kuik


Teema: Selver, Politsei, ID-kaart

Lisas: pistik | Lisatud: 19.04.2023 19:23

Vaata lisaks

Täna, 17. juulil 2024 Eestis pilvkate lääne poolt tiheneb, esineb äikest ja tugevat sadu

Täna, 17. juulil pilvkate lääne poolt tiheneb. Vihmahood liiguvad saartelt üle maa ida-kirde suunas, on äikest ja tugevat sadu. Keskpäeval saartelt alates sadu lakkab ja pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-9, puhanguti kuni 12 m/s, saartelt alates pöördub tuul edelasse ja läände, puhangud tugevnevad Lääne-Eesti rannikul kuni 15 m/s, äikesega kaasnevad tugevamad puhangud. Õhutemperatuur on 20..25, enne sadu Kesk- ja Ida-Eestis kuni 28°C.

Täna, 16. juulil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 16. juulil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mõnes kohas sajab hoovihma. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-7, puhanguti kuni 10 m/s, õhtul pöördub idakaarde. Õhutemperatuur on 24..28, rannikul 20..23°C.

Täna, 15. juulil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, sajab kohati hoovihma

Täna, 15. juulil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub läänekaare, saartel ka lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 11 m/s, õhtul muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 22..26, rannikul kohati kuni 20°C.

Täna, 13. juulil 2024 lõuna poolt alates pilvisus aegamisi tiheneb, võib sadada vähest vihma

Täna, 13. juulil on lõuna poolt alates pilvisus aegamisi tiheneb. Kohati võib sadada vähest vihma, õhtul jõuab Liivi lahe ümbrusse ja mandri lõunaserva tugevam sajuvöönd, mis levib edasi põhja-kirde suunas, kohati on äikest. Puhub idakaare tuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s, õhtul tugevneb saartel ja Liivi lahe ümbruses kirde- ja idatuul 7-12, puhanguti kuni 19 m/s. Õhutemperatuur on 23..28, rannikul kohati kuni 20°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused