Täna, 17. veebruaril 2024 on Eestis peamiselt pilves ilm, mitmel pool sajab vihma

Täna, 17. veebruaril 2024 on Eestis peamiselt pilves ilm, mitmel pool sajab vihma

Täna, 17. veebruaril 2024 on Eestis peamiselt pilves ilm, mitmel pool sajab vihma

Täna, 17. veebuaril on Eestis peamiselt pilves ilm ja mitmel pool sajab vihma. Pärastlõunal lääne pool pilvisus hõreneb, tihedam sadu taandub itta ja on kohatisi lörtsi- ja lumehooge. Tuul pöördub läände ja loodesse 6-12, puhanguti 15, saartel ja rannikul 18 m/s, pärastlõunal sisemaal nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 0..+5°C, pärastlõunal langeb.

Peipsi järvel on edelatuul, keskpäeval pöördub läände ja loodesse 6-10, puhanguti kuni 15 m/s, pärastlõunal nõrgeneb veidi. Aeg-ajalt sajab vihma, pärastlõunal on kohatisi lörtsi- ja lumehooge. Nähtavus mõõdukas. Õhutemperatuur on +2..+4, pärastlõunal langeb 0°C-ni.

Eesti linnad täna, 17. veebruaril 2024

LinnTemperatuurSademedTuul
Haapsalu0°C4.9mm (vihm) 9.1m/s
Kärdla1°C5.6mm (vihm) 9.5m/s
Kuressaare1°C4.3mm (vihm) 10.2m/s
Narva4°C1.50.3mm (vihm) (lumi) 8.0m/s
Paide2°C1.8mm (vihm) 7.5m/s
Pärnu1°C2.3mm (vihm) 10.9m/s
Rakvere2°C1.3mm (vihm) 7.9m/s
Tallinn0°C2.1mm (vihm) 10.8m/s
Tartu4°C0.6mm (vihm) 7.5m/s
Viljandi3°C1.5mm (vihm) 7.0m/s
Võru4°C1.0mm (vihm) 7.6m/s

Hoiatused tänaseks

Täna lõuna- ja edelatuul puhanguti 15-17, saartel ja rannikul 20 m/s, saartelt alates pöördub läände ja loodesse ning püsib tugevana.

Täna õhtul langeb temperatuur alla 0°C ja märjad teepinnad jäätuvad, libeduseoht on suur!

Ilm öösel, 18. veebruaril

Pilvisus kõikjal hõreneb ja ilm on peamiselt sajuta. Puhub loodetuul 5-12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 m/s, hommikuks nõrgeneb veidi ja pöördub sisemaal läände. Õhutemperatuur on -1..-7°C. Teed on libedad!

Ilm homme päeval, 18. veebruaril

Selge või vähese pilvisusega sajuta ilm. Õhtul lääne poolt alates pilvisus tiheneb. Puhub läänekaare tuul 3-9, ennelõunal põhjarannikul loodetuul puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on 0..-2, Lääne-Eestis kuni +3°C, õhtupoolikul langeb kiiresti.

Üldine info

Päike tõuseb täna kell 08:52 ja loojub kell 18:17 (Tallinna aja järgi)

Vaata detailsemat hetkeilma Eestis siit: Ilm ja ilmaprognoosi tänaseks siit: Ilmateade

Allikas: Riigi Ilmateenistus


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 17.02.2024 10:29

Vaata lisaks

Hispaania näitas klassi ja alistas Saudi Araabia kindlalt

Hispaania teenis 2026. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel oma esimese võidu, alistades H-alagrupi kohtumises Saudi Araabia koguni 4:0. Atlantas peetud mängus särasid Mikel Oyarzabal ja noor täht Lamine Yamal, aidates hispaanlastel teha veenva esituse pärast avavooru üllatuslikku viiki Roheneemesaartega.

Uued e-kaardid suve alguseks, jaanipäevaks ja võidupühaks

Lähenevate suvepühade puhul oleme täiendanud Pistiku e-kaartide valikut. Lisandunud on uusi kaarte suve alguse, jaanipäeva ja võidupüha teemadel, et lähedastele, sõpradele ja tuttavatele oleks veelgi lihtsam häid soove saata.

Täna, 21. juunil 2026 Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega, mitmel pool hoovihma ja äikest

Täna, 21. juunil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja on äikest, kohati on tugevat sadu ja rahet. Pärastlõunal Lääne-Eestis sajuhood lakkavad. Puhub edela- ja lõunatuul, saartelt alates pöördub läände ja loodesse 4-10 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 22..27°C, rannikul kohati 18°C.

Holland alistas Rootsi suurelt ja tõusis alagrupi liidriks

Holland näitas 2026. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel võimsat ründemängu ning alistas F-alagrupi kohtumises Rootsi koguni 5 : 1. Houstonis peetud mängus särasid eriti eredalt Brian Brobbey ja Cody Gakpo, kes lõid kumbki kaks väravat.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!