Igale koolilapsele arvuti - liikumine mis aitab leida arvuti igale koduõppel olevale lapsele

Igale koolilapsele arvuti - liikumine mis aitab leida arvuti igale koduõppel olevale lapsele

Igale koolilapsele arvuti - liikumine mis aitab leida arvuti igale koduõppel olevale lapsele

Meie õpilased on vähemalt 1. maini õppetöös uues olukorras – koduõppel. Või teisisõnu e-õppel. Selleks, et e-õppes edasi jõuda, on õpilasel vaja arvutit või vähemalt tahvelarvutit. Kuid kõigil meie õpilastel ei ole sellist võimalust ja mõnel lapsel tuleb arvutit jagada kodus kaugtööd tegeva vanemaga.

Samal ajal on paljudes asutustes ja ettevõtetes vanu arvuteid, mida enam ei kasutata või on plaan vahetada arvuteid. Samuti inimestel on kodus arvuteid, mida enam ei kasutata. Facebookis sündinud algatus Igale koolilapsele arvuti! eesmärk on arvutit vajavad lapsed (ja nende vanemad) kokku viia nendega, kel arvuti kasutult sahtlis seisab. Et lapsed saaks õppida, sahtlisse, hoiuruumidesse ununenud arvutid leiaksid uue elu ja heateod teeksid isolatsiooniaja natuke rõõmsamaks!

Kahjuks ei pruugi ju kõik abivajajad ja abiandjad seda gruppi Facebookis üles leida.

Kõik head Eesti inimesed on kutsutud liituma!

Anna teada, kui sul on kasutuselt kõrvale jäänud, kuid muidu korralik arvuti. Küsi julgelt, kui Sinu lapsele on õppetööks arvutit vaja. Grupis on võimalusi nii arvuti ajutiseks kasutada andmiseks (kuni õppetöö lõpuni) kui ka jäävalt uuele omanikule andmiseks.

Teata liikumisest inimesele, kes ei pruugi sellest võimalusest teadlik olla, kuid kelle laps samuti õppetööks arvutit vajab.

Loomulikult soovitame eriolukorrast tulenevalt kõigil arvuti andjatel ja saajatel vahetusarvuti desinfitseerida. Asutuste, ettevõtete juhid – kui teil on arvuteid üle – andke teada ja liituge grupiga. Teeme koos head! IT- inimesed ootame ka teid gruppi, olete oodatud oma teadmistega inimesi aitama!

Igale koolilapsele arvuti! Facebooki grupp

Lisas: pistik | 25.03.2020 20:14

Kommenteeri

BB-kood:


Smailid:
Rõõmus Näitab keelt Naljakas Kuri Kurb
Nimi:

E-mail:

Kommentaar:


Vaata lisaks

Vaata ka

Chuck Norrise fakte
Kuidas isad lapsi hoiavad? Saad naerda :)
Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | WordPressi kodulehe tegemine | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused