Uudised Eestist ja muljalt maailmast - leht 38

Täna, 21. mail 2026 Eestis saartel on vahelduva, mandril pilves selgimistega, sajab hoovihma
Täna, 21. mail 2026 on Eestis saartel on vahelduva, mandril pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, Ida-Eestis püsib äikeseoht. Rannikul võib olla udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on 14..19, Ida-Eestis kuni 23°C.

Hoiatatakse Eestis levivate hoiatustrahvi teemaliste petusõnumite eest
Eestis levivad taas petusõnumid, milles teavitatakse inimesi väidetavast tasumata hoiatustrahvist ning kutsutakse seda kiirelt tasuma. Sõnumid sisaldavad linki veebilehele, mis jätab ametliku mulje, kuid tegelikult võivad petturid selle kaudu saada ligipääsu inimese pangakontole või isiklikele andmetele.

Täna, 20. mail 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, kohati võib hoovihma sadada
Täna, 20. mail 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Rannikul on paiguti udu. Puhub läänekaare, Ida-Eestis pärastlõunal ka põhjatuul 2-8, põhjarannikul puhanguti kuni 11 m/s, õhtul on tuul nõrk ja muutliku suunaga. Õhutemperatuur on 17..23, meretuulega rannikul kuni 13°C.






