Millal algab 2020. aasta vormel-1 hooaeg?

Kommenteeri - Millal algab 2020. aasta vormel-1 hooaeg?

Millal algab 2020. aasta vormel-1 hooaeg?

Erinevates seltskondades on arutatud, et millal algab täpselt 2020. aasta vormel-1 hooaeg. Kui nüüd päris-päris ametlike kanaleid jälgida siis täpse kuupäeva nimetamine kuulub spekulatsioonide kategooriasse.

Teatavasti pidi läinud pühapäeval toimuma vormel-1 2020. hooaja avaetapp Austraalias - vaata ka: Vormel-1 Austraalia GP ei toimu. Kõik meeskonnad, masinad ja sõitjad olid isegi juba Austraalias kohal, peeti korrapärane neljapäevane pressikonverents ja siis hakkasid tulema halvad uudised. Esmalt teatas McLaren vormel-1 meeskond, et nende meeskonna liikmel võeti positiivne koroonaviiruse proov ja nemad võistlusest osa ei võta, vaata ka: McLaren vormel-1 meeskond ei osale Austraalias, meeskonna liige haigestus koroonaviirusesse. Samal ajal avaldasid ka teiste meeskondade piloodid rahulolematust etapi toimumise üle ning lõpuks otsustasid FIA, Austraalia etapi korraldajad ja vormel-1 sarja omanikud koos etapi ära jätta.

Kui nüüd natuke veel ajas tagasi minna siis veebruari alguses oli juba selge, et Hiina GP mis pidi toimuma 17. -19. aprillini lükatakse edasi või jääb üldse ära viirusepuhangu tõttu Hiinas ja aasias, sest sealt regioonist see alguse sai ja ka esimesed löögid sai Hiina.

Edasi on lükatud või ka võivad üldse jära jääda järgmised võistlused, hooaja teine etapp Bahreini GP 20 - 22 märts ja 3. - 5. aprillini toimuma pidanud Vietnami võistlus.

Neist etappidest järgmised kaks on samuti juba löögi all, 1. - 3. maini toimuma pidav Hollandi GP ja nädal hiljem kalendris olev (8. - 10. mai) Hispaania GP. Mõlema etapi korraldajad on FIA-ga kontaktis võimaliku kuupäevade muutmise või etapi ärajäämise üle aga vaadates mis hetkel globaalselt toimub siis 100% kindel ei ole nende etappide toimumine ega ka ärajäämine kõik sõltub juba kui kiiresti suudetakse haiguspuhangud euroopas kontrolli alla saada ning kas võistluste korraldajatele jääb mõistlik aeg ettevalmistusteks. Tegu on ikkagi kuupäevadega mis jäävad valdavalt üleeuroopaliselt kehtestatud 1. mail lõppeva riigipiiride sulgemise ja eriolukordade vahetusse lähedusse.

Siit kokkuvõtlikult aus vastus on, et keegi ei saa kindlas kõneviisis väita millal algab vormel-1 2020. hooaeg

Loodame parimat ja hoidke kõik end!

Lisas: pistik | Lisatud: 17.03.2020 13:20 | Uuendatud: 17.03.2020 13:20

Kommenteeri

BB-kood:


Smailid:
RõõmusNäitab keeltNaljakasKuriKurb
Nimi:

E-mail:

Kommentaar:

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Tänane, 24. mai 2024 ilm Eestis vähese ja vahelduv pilvisusega

Täna, 24. mail on Ida-Eestis on päikesepaisteline ilm. Lääne-Eestis on vähene ja vahelduv pilvisus, õhtupoolikul võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul kuni 17°C.

Miks peaksid oma laos kasutama metallriiuleid?

Metallist riiulid on üks tugevamaid, ruumisäästlikumaid ja vastupidavamaid riiulitüüpe, mida oma lattu on võimalik soetada. Seetõttu on metallriiulid lao jaoks ka üks kuluefektiivsemaid, vastupidavamaid ja tõhusamaid toodete hoiustamise lahendusi. Vaatame lähemalt, millised on peamised põhjused, miks metallriiuleid kasutatakse.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused