Age of Empires II Definitive Edition on nüüd ka Xbox konsoolile saadaval

Age of Empires II Definitive Edition on nüüd ka Xbox konsoolile saadaval

Age of Empires II Definitive Edition on nüüd ka Xbox konsoolile saadaval

Alates eilsest, 31. jaanuarist on läbi Xbox Game Pass saadaval Age of Empires II Definitive Edition ka nüüd Xbox praegustele konsoolidele (Xbox One, Xbox Series X|S ja Xbox Cloud Gaming).

Varem ainult arvutile (PC) olnud mäng on Xbox konsoolidel mängitav ka neile omase juhtimispuldiga. Konsooliversioon sai selleks spetsiaalse kasutajaliidese mis peaks mänguelamist pisutki lihtsustama, sest algselt pole AOE mõeldud konsoolimänguna.

Mängus tuleb hallata 4 erinevas ajastus erinevaid üksusi, neid luues ja juhtides, hooneid ehitades ja täiustades, ressursse kogudes ja tehnoloogiaid aktiveerides kuid kontroller seab omad piirid kõigele sellele ning nii on tulnud arendajatel leiutada parim võimalik.

Xbox versioon sisaldab kõiki 2019. aastal arvutimängus olnud 34 üksikmängu kampaaniat (singple-player campaigns) ja 42 mitmikmängus (multiplayer) olevat tsivilisatsiooni. Lisaks hiljem väljastatud 7 koosmängitavat kampaaniat, 83 kaarditüüpi.

Need kes soovivad siiski kasutada harjumuspärast klaviatuuri ja hiirt saavad seda teha, sest need seadmed on toetatud ka nendel platvormidel väljastatud mängus. Hetkel pole selge kas arvuti versioon saab samuti samad kontrolleri funtsioonid mis oleks hea uudis neile kes PC platvormil seda kasutavad. Hetkel on kinnitatud, et Xbox ja PC platvormide vahelised mängud on tulevikus võimalikud, praegu on selline funktsionaalsus deaktiveeritud.

Lisas: pistik | Lisatud: 01.02.2023 12:02 | Uuendatud: 04.02.2024 18:38

Vaata lisaks

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Tänane, 24. mai 2024 ilm Eestis vähese ja vahelduv pilvisusega

Täna, 24. mail on Ida-Eestis on päikesepaisteline ilm. Lääne-Eestis on vähene ja vahelduv pilvisus, õhtupoolikul võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul kuni 17°C.

Miks peaksid oma laos kasutama metallriiuleid?

Metallist riiulid on üks tugevamaid, ruumisäästlikumaid ja vastupidavamaid riiulitüüpe, mida oma lattu on võimalik soetada. Seetõttu on metallriiulid lao jaoks ka üks kuluefektiivsemaid, vastupidavamaid ja tõhusamaid toodete hoiustamise lahendusi. Vaatame lähemalt, millised on peamised põhjused, miks metallriiuleid kasutatakse.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused