Millist Messengeri kasutad
Millist Messengeri kasutad
Millist MSN klienti kasutad suhtlemiseks MSN võrgus. Ja miks ta nii hea on.
Last edited by Pistik on Thursday, 05 July 2007, 13:06, edited 7 times in total.
-
vaatleja
Re: Millist Messengeri kasutad
Poll nüüd siis taasuuendatud.
Võimalik oma valikut nüüd ka uuendada
Võimalik oma valikut nüüd ka uuendada
Re: Millist Messengeri kasutad
Küsitluse variante muudetud nüüd. Olemas ka WLM 9.0 Beta 
