Millist Messengeri kasutad

Messengeri alased uudised
Post Reply

Millist suhtlus programmi kasutad?

Windows Live Messenger 9.0 Beta
9
56%
Windows Live Messenger 8.5
4
25%
Windows Live Messenger 8.1
0
No votes
Windows Live Messenger 8.0
0
No votes
MSN Messenger 7.5
1
6%
MSN Messenger 7.0
0
No votes
MSN Messenger 6.2
0
No votes
Muu
2
13%
 
Total votes: 16

User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Millist Messengeri kasutad

Post by Pistik »

Millist MSN klienti kasutad suhtlemiseks MSN võrgus. Ja miks ta nii hea on.
Last edited by Pistik on Thursday, 05 July 2007, 13:06, edited 7 times in total.
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Post by Pistik »

lisasin siis Trillian'i ka valikusse.
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Post by Pistik »

imelik nii vähe vastanuid ongi või
vaatleja

Post by vaatleja »

Ühes arvutis kasutan WLM 8.1, ja teises WLM 8.0.
See 8.1 on ikka väga ebastabiilne alles, pidevalt viskab ette 'send error report' akna. Aga no kuna ma ise ennast selle beetatestijaks regasin, siis nagu pole mõtet nüüd viriseda ,et ei tööta korralikult :P
User avatar
Olavi
Tarkvara Spetsialist
Tarkvara Spetsialist
Posts: 1454
Joined: Sunday, 07 May 2006, 21:18

Post by Olavi »

ma selle stabiilsuse pärast ei hakanudki 8.1 peale panema,muidu üritan alati kõige uuema peal olla:D
loodan et microsoft laseb korraliku ka varsti välja.
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Post by Pistik »

Oli ka vahepeal 8.1 peal aga oli soov vahepeal Messenger Live Plus!' kasutada ja nii sai uuesti 8.0 versioon ennistada masinasse, pole vahepeal viitsinud uuenduskuuri ette võtta.
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Re: Millist Messengeri kasutad

Post by Pistik »

Poll nüüd siis taasuuendatud.

Võimalik oma valikut nüüd ka uuendada
Priit^

Re: Millist Messengeri kasutad

Post by Priit^ »

Windows Live Messenger 9.0 Beta :)
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Re: Millist Messengeri kasutad

Post by Pistik »

Küsitluse variante muudetud nüüd. Olemas ka WLM 9.0 Beta :D
Post Reply