MSN Messenger'i skinnid.

Messengeri alased uudised
Post Reply
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

MSN Messenger'i skinnid.

Post by Pistik »

Nüüd siis sai lisatud paar MSN Messenger'i skinni, tegu peaks hetkel olema viimastele Messenger'i versioonidele mõeldud/suunatud skinnidega. Endal pole võimalust testida olnud neid - tagasiside oodatud, nii olemasolevate skinnide, kui ka uute huvitavate skinnide lisamise teemadel.

Link vasakul menüüs või siin
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Post by Pistik »

Ei tea millest sa järeldasid, et see üldse Windows Live Messenger'iga töötab.
Windows, MSN Messenger 7.5.xxx
Windows tähistab Microsoft Windows operatsioonisüsteemi ja MSN Messenger 7.5.xxx MSN Messenger 7.5 versioone.
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Post by Pistik »

Windows Live Mesenger pole ju viimane Messenger (tegu alles betaga).
User avatar
Pistik
Ülemjuhataja
Posts: 843
Joined: Tuesday, 31 May 2005, 16:58
Twitter: emolmesser
Contact:

Post by Pistik »

Sai kah testitud ja mõlemad skinnid töötasid minu arvutis täiesti perfektselt ( kasuan msn 7.5 kõige uuemat versiooni ) aga otsustasin ikkagi et jään kasutama oma vana lemmikut, Wave11:glass skinni
peab selle Wave11:glass ka vist lisama siis :D
Post Reply