Empire Earth - PC

Empire Earth

Empire Earth info

Loo suurim impeeriumi mida maailm on kunagi näinud, valitse oma impeeriumit nagu seda tegid vanad kreeklased, Rooma keisrid, keskaegsed monarhid või renessanssiaegsed printsid. Ajaline telg on pea piiramatu - alustades pronksiajast, jätkates renessanssi, imperiaal- ja koloniaalajastuga, maailmasõdade ajajärguga ja lõpetades tuleviku digitaalajastuga.

Empire Earth on strateegiamäng, mis esmakordselt ilmus 2001. aastal. Mängu arendas Stainless Steel Studios ja selle avaldas Sierra Entertainment. Empire Earth pakub mängijatele võimalust juhtida tsivilisatsiooni läbi ajaloo erinevate ajastute.

Mängu kontseptsioon keskendub laiaulatuslikele strateegilistele sõjalahingutele ja tsivilisatsioonide arendamisele. Empire Earthis saavad mängijad alustada varasest kiviajast ja arendada oma tsivilisatsiooni läbi ajaloo, lõpetades tänapäeva ja tulevikuga. Mäng hõlmab ühte-klikiga ajastute vahetamist, mis võimaldab mängijatel ühe mängu käigus läbida erinevad ajastud ja kasutada vastavalt oma tsivilisatsiooni jaoks sobivaid tehnoloogiaid ning strateegiaid.

Mängu käigus saavad mängijad ehitada linnu, koguda ressursse, arendada majandust, treenida sõjaväge ja juhtida suuri lahinguid. Empire Earth pakub erinevaid tsivilisatsioone, sealhulgas antiikseid tsivilisatsioone nagu Egiptus, Kreeka ja Rooma, keskaegseid tsivilisatsioone nagu Prantsusmaa, Inglismaa ja Mongoolia ning kaasaegseid tsivilisatsioone nagu USA, Hiina ja Venemaa.

Mäng sisaldab mitut mängurežiimi, sealhulgas üksikmängukampaaniat, kus mängijad saavad osaleda ajaloolistes sündmustes ja täita erinevaid ülesandeid. Lisaks on võimalus mängida mitme mängija režiimis, kus saab võrgus või kohalikus võrgus mängida teiste mängijatega.

Empire Earth oli populaarne strateegiamäng, mis pakkus mängijatele ulatuslikku ajaloolist kogemust ja strateegilist sügavust. Mäng võimaldas mängijatel kujundada oma tsivilisatsiooni käekäiku läbi erinevate ajastute ning nautida suuri sõjalisi konflikte ja tsivilisatsioonide arengut.

Väljastamine: 13. november 2001
Arendaja: Stainless Steel Studios
Liik: strateegia
Platvorm: PC (Microsoft Windows, arvuti)

Hinnang mängule

Hinne: 4
Mängu hindamiseks logi sisse!

Koodid

creatine - 1000 ühikut rauamaaki
you said wood - 1000 ühikut puitu
rock&roll - 1000 ühikut kive
atm - 1000 ühikut kulda
boston food sucks - 1000 ühikut toitu.
my name is methos - annab sulle kõik ressursid ja kogu kaart nähtav
the big dig - kõik ressursid on kadunud
all your base are belong to us - saad igat ressurssi 10 000 ühikut
my name is methos - suur hulk kõiki ressursse
ahhcool - kaotad mängu
somebody set up the bomb - võidad mängu
coffee train - tervendab kõik mängija üksused
brainstorm - kiire ehitamine
i have the power - maagia tase on maksimumis
asus drivers - kogu kaart nähtav

Nõuded

Miinimum:
Operatsioonisüsteem: Windows 95/98/Me/2000/XP
Protsessor: Pentium II 400 MHz
Mälu: 64MB RAM
Mahtu kõvakettal: 450MB
Videokaart: 8MB

Lisainfo

Lisatud: 29.01.2006 12:23 | Uuendatud viimati: 29.05.2023 13:31 | Ankeedi vaatamisi kokku: 8313 | Vaata ka: Google otsing mängu Empire Earth kohta

Vaata lisaks

Tutvu Eesti Kasiinosaitide Hetkeseisuga - Turuülevaade

Avasta viimaseid trende Eesti kasiinosaitidel ja online-hasartmänguturul. Mängijate eelistustest regulatsiooniuuringuteni – sukeldu mitmekesisesse maailma.

Täna, 28. novembril 2023 on Eestis pilves ilm

Täna, 28. novembril on Eestis pilves ilm. Sajab lund, tihedam on sadu Põhja-Eestis, mitmel pool tuiskab. Õhtu poole sadu harveneb ning kohati on selgimisi. Tuul pöördub itta ja kagusse 3-9, läänerannikul ja saartel puhanguti 12 m/s, põhjarannikul 4-10, puhanguti 15, ennelõunal kohati kuni 18 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on -3..-7, rannikul kuni -1°C.

Transpordiamet hoiatab hilisõhtul algava lumesaju eest - teeolud muutuvad väga keeruliseks

Transpordiamet ja ilmateenistus hoiatavad, et täna hilisõhtul jõuab ida poolt kohale uus lumesadu koos tugeva tuulega, mistõttu muutuvad teeolud eeloleval ööl ja homme päeval väga keeruliseks.

Täna, 27. novembril 2023 on Eestis pilves selgimistega ilm

Täna, 27. novembril on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund, põhjarannikul ja saarte rannikul tuiskab, sisemaal on pinnatuisku. Õhtul jõuab Ida-Eestisse uus lumesajuala, mis laieneb aegamisi lääne suunas, tuiskab. Kirde- ja põhjatuul tugevneb 4-9, puhanguti 13, rannikul 5-12, puhanguti kuni 17, õhtul Virumaa rannikul kuni 14, puhanguti kuni 20 m/s. Õhutemperatuur on -2..-7°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused