Empire Earth II - PC

Empire Earth II

Empire Earth II info

Empire Earth II on strateegiamäng, mis on teine osa Empire Earthi videomänguseeriast. Mängu arendas Mad Doc Software ja see avaldati 2005. aastal Windowsi operatsioonisüsteemile.

Empire Earth II jätkab seeria kontseptsiooni, mis võimaldab mängijatel juhtida tsivilisatsioone läbi erinevate ajastute. Mäng sisaldab viit erinevat ajastut, alates kiviajast kuni tulevikuni, ning võimaldab mängijatel kogeda ajaloolisi sündmusi ja edeneda läbi erinevate tsivilisatsioonide arengu.

Mäng pakub mängijatele võimalust ehitada linnu, arendada majandust, koguda ressursse ja juhtida sõjaväge. Empire Earth II-l on mitmeid tsivilisatsioone, mida mängijad saavad juhtida, sealhulgas iidne Kreeka, Rooma impeerium, Hiina dünastiad, keskaegne Euroopa ja palju muud. Igal tsivilisatsioonil on oma unikaalsed üksused, tehnoloogiad ja omadused, mis võimaldavad mängijatel kasutada erinevaid strateegiaid.

Mängus on mitu mängurežiimi, sealhulgas üksikmängukampaania, kus mängijad saavad osaleda ajaloolistes sündmustes ja täita erinevaid missioone. Lisaks on olemas mitme mängija režiim, kus mängijad saavad võrgus või lokaalselt sõpradega võistelda.

Empire Earth II toob mängijatele suuremahulise strateegiamängu kogemuse, kus on rõhk ajaloolisel täpsusel, tehnoloogia arengul ja sõjalisel võitlusel. Mäng pakub laia valikut mängimisvõimalusi ja võimaldab mängijatel luua ja kontrollida oma tsivilisatsiooni läbi erinevate ajastute.

Esineb ka nime all: Empire Earth 2

Väljastamine: 26. aprill 2005
Arendaja: Mad Doc Software
Koduleht: külasta
Liik: strateegia
Platvorm: PC (Microsoft Windows, arvuti)

Hinnang mängule

Hinne: 0
Mängu hindamiseks logi sisse!

Koodid

icheat - Koodide kasutamine võimaldatud
play god - Jumala reziim
give tech - Lisandub 50 tehnoloogia punkti
epoch up - Liikumine uude ajastusse
sea monkeys - Kiire ehitus (uuesti trükkimisel see deaktiveeritakse)
toggle fog - Sõjaudu kaob (uuesti trükkimisel tekkib udu taas)
recharge me - Hetkega taaslaetakse valitud üksus
convert - Valitud üksus konverteeritakse
punish - Valitud üksus kaotab 20 ründepunkti
taxes - Kõiki ressursse lahutatakse 100 ühikut
idontcheat - Koode ei ole võimalik kasutada
Loot - Kõiki ressursse lisandub 10 000 ühikut

Nõuded

Soovitatav:
Operatsioonisüsteem: Windows 98/Me/2000/XP
Protsessor: 1.5 GHz
Mälu: 256MB RAM
Mahtu kõvakettal: 1500MB
DirectX: 9.0c
Videokaart: 64MB

Lisainfo

Lisatud: 29.01.2006 12:23 | Uuendatud viimati: 29.05.2023 13:23 | Ankeedi vaatamisi kokku: 6850 | Vaata ka: Google otsing mängu Empire Earth II kohta

Vaata lisaks

Täna, 26. veebruaril 2024 on pilves ilm, mitmel pool sajab vihma ja esineb laialdaselt udu

Täna, 26. veebruaril on pilves ilm. Mitmel pool sajab vihma. Laialdaselt on udu. Puhub idakaare, pärastlõunast muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Õhutemperatuur on
+1..+5, Lõuna-Eestis kuni +8°C.

Veebikasiino haldamisega seotud tehniliste väljakutsete lahendamine

Kiiresti areneval veebipõhiste hasartmängude maastikul on digitaalsed kasiinod levinud kõikjale, pakkudes külastajatele kasiinos mängimise põnevust mugavalt nende oma koduseinte vahel. Kuid kulisside taga seisavad teenusepakkujad silmitsi arvukate tehniliste väljakutsetega, mis on seotud platvormide usaldusväärsuse, turvalisuse ja funktsionaalsuse säilitamisega. Digitaalse kasiino haldamine nõuab pidevat valvsust ja innovatsiooni, alates mängusüsteemi õiglase toimimise tagamisest kuni küberriskide tõrjumiseni.

Täna, 25. veebruaril 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, võib kohati vihma sadada

Täna, 25. veebruaril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Lääne-Eesti saartel ja mandri kaguservas võib kohati vihma sadada. Ennelõunal on kohati udu. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-9, puhanguti 12, Lääne-Eesti rannikualadel 5-11, puhanguti kuni 16 m/s, vastu õhtut nõrgeneb. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Täna, 24. veebruaril 2024 on Eestis pilves ilm, õhtu poole võib vihma sadada

Täna, 24. veebruaril on Eestis pilves ilm. Hommikupoolikul jõuab saartele ja mandri lõunaossa vihmasadu ning levib üle maa põhja suunas, sekka võib tulla ka lörtsi. Mitmel pool on udu. Puhub valdavalt kagu- ja idatuul 2-8 m/s, õhtul tugevneb kagu- ja lõunatuul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhutemperatuur on 2..8°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused