Immortal Cities: Children of the Nile - PC
Immortal Cities: Children of the Nile info
Immortal Cities: Children of the Nile on strateegiamäng, mille on arendas Tilted Mill Entertainment ja avaldas Sega 2004. aastal. Mängu tegevus toimub antiikaegses Egiptuses, kus mängija juhib linna. Lisaks on sinu ülesandeks majanduse, kaubanduse, kultuuri ja poliitiline juhtimine. Mäng pakub mitmeid erinevaid mängurežiime, sealhulgas kampaaniat, lõputut mängurežiimi ja mitme mängijaga režiimi, kus mängijad saavad võistelda teiste mängijate vastu. Mängu mehaanika keskendub peamiselt majanduse juhtimisele, ressursside haldamisele ja elanikkonna rahulolu tagamisele, et linn saaks edeneda. Lisaks on mängus ka kultuurilised ja usulised elemendid, mis võivad mõjutada elanikkonna rahulolu ja linna edasist arengut.
Nõuded
Soovitatav:
Operatsioonisüsteem: Windows 98/Me/2000/XP
Protsessor: Pentium III 800 MHz
Mälu: 128MB RAM
Mahtu kõvakettal: 1.1GB
Videokaart: 32MB
Lisainfo
Lisatud: 29.01.2006 12:23 | Uuendatud viimati: 13.05.2023 18:12 | Ankeedi vaatamisi kokku: 3450 | Vaata ka:
Google otsing mängu Immortal Cities: Children of the Nile kohta
Vaata lisaks
Täna, 30. aprillil 2025 on Eestis pilves selgimistega ilm, sajab vihma ja kohati lörtsi
Täna, 30. aprillil 2025 on Eestis pilves selgimistega ilm. Enamus kohtades sajab vihma, sekka võib ka lörtsi tulla. Puhub lõunakaare tuul 3-9, läänerannikul puhanguti kuni 14 m/s, pärastlõunal tugevneb lääne- ja loode-, Põhja-Eestis kirde- ja põhjatuul 7-13, rannikul puhanguti 17-22, õhtul pöördub saartel ja Liivi lahe ümbruses loodesse ja põhja. Õhutemperatuur on 4..10, Lõuna-Eestis kuni 14°C.
Toimub HÖFFi MängudeÖÖ: Eesti mängud
Reede, 2. mail toimub HÖFF (Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival) raames HÖFFi MängudeÖÖ: Eesti mängud, mille raames esimest korda festivali 20-aastase ajaloo jooksul ühendavad Haapsalus jõud Eesti tuntuimad videomängukanalid Puhata ja Mängida ning Level1, et tuua teieni Eesti õudusmängude koorekiht. Spetsialistid Andri Allas ja Rainer Peterson mängivad publiku kaasaelamisel läbi kodumaiseid mänge, mida seni on nähtud vaid treileritest.
Reaalajas elamine: miks hetkes olemine on raske ja mida me sellest tegelikult otsime?
“Ela hetkes.” Seda öeldakse meile tihti — self-help raamatutes, podcastides, isegi sotsiaalmeedias. Aga mida see tänapäeval tegelikult tähendab, kui kogu maailm liigub reaalajas? Me jälgime liiklust live-kaartidel, tellime ilmateateid minutipõhiselt ja kontrollime, kas meie pakiautomaat on juba tühjendatud. Kas me üldse oskame veel hetkes olla, või elame me hoopis pidevas vajaduses olla koheselt informeeritud?
Sünnipäeva e-kaardid
Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!