Huvitavaid fakte mehest

Huvitavaid fakte mehest

Huvitavaid fakte mehest
Mida kõike meeldib meestele teha ja ette võtta ...

- Meestele meeldib šašlõkki küpsetada sütel. Iga tegevus, isegi söögivalmistamine, pakub meestele huvi, kui see kätkeb endas pisematki ohtu.

- Kõrvarõngast kandvad mehed on paremini abieluks ette valmistatud. Esiteks - nad teavad, mis on valu, ja teiseks - nad teavad, mida tähendab ehete ostmine.

- Abiellumine lahutatud mehega on õige ökoloogilisest seisukohast. Mehi on maailmas vähem kui naisi, ja see on siililegi selge, et iga ressurss, mida on ebapiisavalt, kuulub korduvkasutusele.

- Mehed on erakordselt enesekindlad inimesed. Mõned neist on isegi niivõrd enesekindlad, et jälgides telekast spordivõistlusi, usuvad, et kui piisavalt tugevalt kontsentreeruda, siis suudavad nad aidata oma lemmikmeeskonda.

- Meestele meeldivad paljude klahvidega telefonid. Nii tunnevad nad end tunduvalt tähtsamatena.

- Mehed armastavad hommikuti lehte lugeda esimesena. Ainuüksi mõte, et ta pole esimene, mõjub hävitavalt mehe psüühikale.

- Kõik mehed vihkavad fraasi "Me peame rääkima meie suhetest". Need sõnad võivad hirmu nahka ajada isegi kindral Schwartzkopfile.

- Mehed võivad olla väga kummaliselt tundlikud. Kui mees kütab kaminat ja viimane halg ei põle lõpuni, võib ta seda võtta kui isiklikku solvamist.

- Üldiselt on meeste kehatemperatuur kõrgem, kui naistel. Kui teie korter on talvel jahe, on soovitav magada mehega samas voodis. Mehed on kantavad küttekehad, mis norskavad.

- Naised suhtuvad riietumisse palju tõsisemalt, kui mehed. Keegi pole veel näinud meest, kes tuleks pidulikule koosviibimisele ja kukuks seal halama: "Jumal küll, ma olen täiesti nõutu ja pean vist lahkuma. Ma näen seal veel üht meest, kes on riietunud musta smokingusse!"

- Enamus mehi vihkab sisseostude tegemist. Just selle pärast asuvadki meesteriiete osakonnad tavaliselt esimesel korrusel kahe sammu ulatuses välisuksest.

- Kui mees on valmistanud teile lõunasöögi ja salatis on üle kolme komponendi, siis peate arvestama, et tal on tõsised kavatsused.

- Kui te kohtate mõnd meest ja mõtlete, et just tema sobib teile kõige paremini, sest ta:
a) on mehine,
b) on saanud uue töökoha,
c) on käinud psühhiaatri konsultatsioonil,
siis valmistuge ebameeldavaks üllatuseks. Nimelt kehtib teooria siidiliblikast ja tema kookonist ainult siidiliblika ja kookoni kohta.

- Kui neli või rohkem meest kokku saavad, siis räägivad nad spordist. Kui neli või enam naist kokku saavad, siis räägivad nad meestest.

- Enamus naisi on sissepoole suunatud:
Kas ma olen tõesti armunud?
Kas ma olen emotsionaalselt rahuldatud?

- Enamus mehi on väljapoole suunatud:
Kas minu meeskond võidab?
Kuidas mu autoga on?

- Kui mees ütleb "Ma helistan sulle", aga ei helistagi, siis see ei tähenda, et ta unustas seda teha, ei tähenda, et ta kaotas teie telefoninumbri, ei tähenda, et ta on surnud. See tähendab, et ta ei taha teile helistada.

- Vabaneda mehest tema mehelikkust riivamata pole lihtne. Fraasid "Kao minema!" või "Ma ei taha sind enam iial näha!" võivad kõlada vaid väljakutsena. Kui te tõepoolest tahate mehest lahti saada, siis proovige talle öelda: "Ma armastan sind ... ma tahan sinuga abielluda ... ma tahan sinuga lapsi saada." Mõnikord jääb pärast neid sõnu mehest järele vaid suitsujutt.

- Mehed on enesekindlad, sest lapsepõlves kujutlevad nad endid üliinimesteks. Naised on reeglina madala enesehinnanguga, sest lapsepõlves identifitseerivad nad end Barbie`na.

- Meeste menopaus kulgeb tunduvalt naljakamalt kui naistel. Kui naisel on kliimaks, läheb ta paksuks ja tal käivad sageli kuumad hood peal. Kui mehel on menopaus, püüab ta tutvust sobitada noorte tüdrukutega ning sõita mootorrattaga.

- Mehed unustavad kõik, samas kui naised ei unusta midagi. Just seepärast näidatakse spordivõistluste ülekannetel nii tihti kordusi.
Lisas: pistik | Lisatud: 08.06.2011 10:23

Vaata lisaks

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | WordPressi kodulehe tegemine | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused