Kui palju mahub ühte väikesesse bussi inimesi? (kodus mitte järgi proovida)

Kui palju mahub ühte väikesesse bussi inimesi? (kodus mitte järgi proovida)

Kui palju mahub ühte väikesesse bussi inimesi? (kodus mitte järgi proovida)

Möödunud Jaanipäeva ajal peatas politseipatrull kahtlaseid manöövreid teinud bussi kust väljus suurem seltskond inimesi, rohkem kui sinna oleks tohtinud mahutada.

Ehk lugu sellest, kuidas üks kaubikujuht sõidutas jaanipühade aegu Setomaa külavaheteel oma masinaga pea kolmekümnepealist tutvusringkonda, ent tegi ühe saatusliku pöörde, millega piirivalvurite tähelepanu pälvis.

Kaubik peatati ja sealt tuli kuue lubatud sõitja asemel välja ühtekokku 29 inimest, neist pea pooled lapsed.

Ohtlik retk justkui loomaveovagunis oli lõppenud, lapsed ja teised jäid õnneks terveks, kuid juht peab edasises menetluses oma ohtliku käitumise pärast lähemalt aru andma.

Sel korral läks õnneks ja võime vaid ette kujutada, millised olnuks tagajärjed selliselt ülekoormatud masinaga õnnetusse sattudes.

Palun hoidke end ja oma lähedasi, suvi ja sumedad suveõhtud on alles ees!

Lisas: pistik | Lisatud: 25.06.2020 21:15 | Uuendatud: 25.06.2020 21:15

Vaata lisaks

Täna, 21. juulil 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab hoovihma ja võib olla äikest

Täna, 21. juulil on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Sajab hoovihma, kohati võib olla äikest, õhtul sajud vähenevad. Puhub valdavalt kirde- ja idatuul 2-7, põhjarannikul puhanguti 11 m/s, Kagu-Eestis on tuul nõrk ja muutliku suunaga. Õhutemperatuur on 19..24°C

Täna, 20. juulil 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm

Täna, 20. juulil on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, mandril on äikest. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 3-8, põhjarannikul puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 18..23°C.

Sesks lisas neljandal katsel esimesele ka teise katsevõidu, Tänak viies

Lätlane Martins Sesks (M-Sport) sai Läti WRC etapil neljandal katsel teise katsevõidu järjest, üldkokkuvõttes on noormees teine. Ott Tänak (Hyundai) oli katsel viies.

Läti ralli kolmas kiiruskatse kuulus Sesksile, Tänak kolmas

Lätis toimuva MM-ralli kolmana kiiruskatse võitis kodukamaral võistlev Martins Sesks (M-Sport), Ott Tänak (Hyundai) oli kolmas.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused