UUS PISTIKUS:
Kuidas otsustada millises internetikasiinos mängida?

Kuidas otsustada millises internetikasiinos mängida?

Kuidas otsustada millises internetikasiinos mängida?

Inimesed on õnnemänge omavahel mänginud juba sajandeid. Tänapäeval on hasartmängud muutunud ülisuureks ja populaarseks majandusharuks. Lisaks füüsilistele kasiinodele on märkimisväärselt suurenenud ka internetikasiinode arv. EMTA andmetele tegutseb Eestis hetkeseisuga 19 erinevat veebikasiinot. Kindlasti on nende kasiinode vahel palju sarnasusi, kuid iga teenusepakkuja üritab silma paista ka unikaalsete erifunktsioonidega. Kuidas aga valida välja, millised kasiinod on kõige paremad mängimiseks?

Enne sobiva kasiino valimist, tuleks esitada mõned küsimused. Esiteks, mida te kasiinost otsite? Kas soovite mängida mänguautomaate, live kasiinomänge koos diileriga, näiteks ruletti, blackjacki või pokkerit? Ehk soovite keskenduda üldse spordipanustele. Kui see on otsustatud, siis järgmiseks sammuks on erinevate kasiinode taustauuring. Kindlasti soovite, et raha oleks turvalises kohas, mistõttu tulebki esmalt uurida kasiino usaldusväärsust. Mitu aastat on kasiino tegutsenud? Mida rohkem aastaid on tegutsetud ja mida suurem on kliendibaas, seda usaldusväärsem kasiino on. Õnneks on online kasiinode valimise oluliselt lihtsamaks teinud mitmed veebilehed, mis võrdlevad omavahel parimaid Eestis toimetavaid kasiinosid koos detailsete ülevaadetega.

Peale seda tuleks uurida klienditoe kvaliteeti. See peab olema kiire ja kvaliteetne. Osades kasiinodes on olnud juhtumeid, kus klienditugi on uimane ja ei paku lahendusi probleemidele. Kuna osade inimeste jaoks võivad hasartmängud ka sõltuvust tekitada, siis peab korralikus veebikasiinos olema meeskond, kes hoiab inimeste kaotustel silma peal, et need liiga suureks ei muutuks. Selliste juhtumite puhul on klienditoe ülesanne inimestega kontakteeruda ja vajadusel ka konto ajutiselt sulgeda. Klienditoega on seotud ka sisse ja väljamaksed. Tänapäeval peaksid sissemaksed enamus kasiinodes toimuma koheselt ja väljamaksete teostusaeg peaks jääma ühe kuni kolme tööpäeva vahele. 

Kui usaldusväärsed ja hea klienditoega kasiinod on välja valitud, siis on aeg vaadata tehnilist ja visuaalset poolt. Kas veebilehel on mugav navigeerida ja näeb lihtne ja arusaadav välja? Oluline on kindlasti ka see, et lisaks mugavale disainile laevad lehed kiiresti ära. Statistikaamet korraldas 2018. aastal uuringu, millest selgus, et Eestis kasutavad nutitelefone 1.05 miljonit inimest, ehk 80% kogu Eesti elanikkonnast. Kui ka teie olete üks neist, siis kindlasti tuleb testida, et leht ka telefonis korralikult funktsioneeriks. 

Seejärel tuleb üks kõige lõbusamaid aspekte. Kuna Eestis on erinevaid netikasiinosid palju ja konkurents tihe, siis üritavad kõik kliente enda juurde meelitada põnevate tervituspakkumistega ja boonustega. Paraku on kõikide pakkumiste taga alati ka tingimused, mida tuleb täita. Seetõttu tuleb alati läbi lugeda reeglid ja tingimused, sest enamasti pakuvad kasiinod esmase sissemaksega 100% sissemakseboonust, vahemikus 100 € - 500 €, kuid see boonus tuleb enne välja võtmist läbi mängida 25 - 40 korda. 25 korda läbi mängida ei ole vähe, kuid see on märkimisväärselt vähem kui 40 korda. Samuti on viimasel ajal hakatud uutele klientidele registreerimisel jagama tasuta keerutusi slotimängudes ilma sissemakseta. See on enamasti turvaline pakkumine, mida võib alati võtta, sest sissemakset sooritada ei ole vaja ja riskifaktor on null. 

Kokkuvõttes on sobiva internetikasiino valimine nagu uue särgi valimine. Valikuid  ja brände on palju, kuid valida tuleks usaldusväärne, kvaliteetne ja endale mugavaim variant. Kuna tänapäeval on Eestis riiklikud hasartmängukontrollid üsna karmid, siis illegaalsetel kasiinodel siin tegutseda ei ole võimalik. Risk suureneb juhul, kui otsustate mängida mõnes välismaises kasiinos. Muidugi on osad kasiinod paremad nii kampaaniate ja kasutajasõbralikkuse poolest, kuid turvalisuse pärast ei tohiks Eestis tegutsevate netikasiinode puhul muretseda.

Lisas: pistik | Lisatud: 22.03.2021 16:39

Vaata lisaks

Vaata ka

Chuck Norrise fakte
Kuidas isad lapsi hoiavad? Saad naerda :)
Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | WordPressi kodulehe tegemine | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused