Miks eelistada Vorwerk Kobold robottolmuimejat?

Miks eelistada Vorwerk Kobold robottolmuimejat?

Miks eelistada Vorwerk Kobold robottolmuimejat?

Automaatne robottolmuimeja on lihtne ja mugav seade, mis aitab garanteerida kodus puhtad põrandad, ilma et ise selle nimel palju vaeva peaks nägema. Viimasel mõnel aastal on robottolmuimejad teinud läbi suure arenguhüppe ja muutunud aina võimekamaks. Vorwerk Kobold robottolmuimejast on saadaval kolmanda põlvkonna mudel VR300 – vaatame, mille poolest see on varasematest parem.

Tark navigeerimissüsteem

Robottolmuimeja suur eelis on, et see suudab iseseisvalt hakkama saada ja edukalt põrandaid puhastada ka siis, kui sind juures ei ole. Navigeerimissüsteem on siinjuures kriitilise tähtsusega, et robot oskaks kaardistada, kus ta on käinud, kuhu peab veel minema ning tuleks toime takistuste ümber liiklemisega. 

Kobold VR300 käib üle iga sentimeetri sinu kodust, kasutades samaaegse lokaliseerimise ja kaardistamise tehnoloogiat (SLAM). Kolm ultraheliandurit suudavad tuvastada isegi läbipaistvad ja tugevalt peegeldavad takistused enne, kui robot nendeni jõuab. Ultraheliandureid täiendavad kaitseraua kokkupõrkeandurid, mis tagavad Kobold VR300 võimalikult õrna kokkupuute takistustega enne neist ümber sõitmist. Tänu infrapunaanduritele suudab robot liikuda ka piki seinu ja tunda ära kukkumisohu, näiteks treppide juures.

Põrandaplaan ja tsoonid

Esimesel puhastuskorral käib Kobold VR300 kodu lõikhaaval läbi, kaardistab põrandapinna ja salvestab selle mällu. Järgmistel puhastuskordadel kasutab robot sama marsruuti, tagades iga kord optimaalsed puhastustulemused. 

Alati ei ole vaja igalt poolt koristada. Tänu kaardistatud põrandaplaanile saad sa robottolmuimejat nutitelefoni kaudu juhtida ja mobiilirakenduses määrata nö keelutsooni ehk ala, kuhu robot koristama ei pea minema. Mõnikord jällegi on vaja koristada vaid teatud ala. Kuna robottolmuimeja on sinu kodu planeeringuga peale esimest koristuskorda kursis, siis edaspidi saad teda koristama panna ka ainult teatud tsooni. Näiteks kööki või söögilaua ümbrust. 

Automatiseeri koristamine

Kui su majapidamises tegutseb nutikas robot, siis saavad põrandad puhtaks, ükskõik, kas sa ise oled üldse kodus või mitte. Mobiilirakenduse kaudu on sul võimalik robotile määrata koristusgraafik - päevad ja kellaajad, mil see põrandad üle käib. Nii peab sul olema vaid meeles põrand väikestest, lahtistest takistustest puhtaks teha ja muu jääb juba roboti pärusmaaks. 

Puhastab hästi ka vaipasid

Vaipkatete puhastamine on varasemalt robottolmuimejatele olnud väljakutse, kuid olukord on paranenud. Tänu suurele imemisjõule ei valmista Kobold VR300-le raskusi peaaegu mitte ühegi vaiba ega põranda puhastamine. Roboti kuju võimaldab sellel efektiivselt puhastada ka toanurgad, milleni mõni teine robot oma kuju tõttu ei küündi nii hästi. 

Väga tõhus ja vastupidav mootor tagab suure imemisjõu ning uus harjatehnoloogia võimaldab põrandalt kätte saada veelgi rohkem tolmu. Põhihari, mille pöörlemiskiirus on 1800 pööret minutis, puhastab pinna eriti põhjalikult. Tänu uuele harjale ja tarkvarale on see eelmisest mudelist 12% tõhusam. 

Kestev aku

Tänu võimsale liitiumioonakule vuriseb Kobold VR300 mööda põrandat ühe laadimisega kuni 60 minutit järjest. Säästurežiimil püsib masin liikumises kuni 90 minutit järjest ning suudab puhastada kuni 120 m² pinna. Kui aku hakkab tühjaks saada, läheb robot ise tagasi baasjaama laadima ning pärast laadimist jätkab puhastamist sealt, kus töö pooleli jäi.

Robottolmuimeja eesmärk on su elu mugavamaks teha ning sind tolmuimejaga koristamise vaevast säästa ning uuema põlvkonna seadmed teevad seda edukalt. Kui juba robottolmuimeja endale soetada, siis tasub valida võimalikult hea hinna ja kvaliteedi suhtega seade, mis on piisavalt tark, et saad kindel olla, et ta teeb oma töö automaatselt, tõhusalt ja probleemivabalt. 

Homeyard

2008. aastal asutatud Homeyard OÜ on Thermacell, Mosquito Magnet, Vorwerk Kobold, ALFA forni ja paljude teiste toodete maaletooja. Kõiki tooteid on võimalik osta edasimüüjatelt või Homeyard e-poest.

Lisas: pistik | Lisatud: 27.04.2021 11:33

Kommenteeri

BB-kood:


Smailid:
Rõõmus Näitab keelt Naljakas Kuri Kurb
Nimi:

E-mail:

Kommentaar:


Vaata lisaks

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | WordPressi kodulehe tegemine | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused