Digsby - uus multiprotokolliline suhtlusprogramm

Digsby - uus multiprotokolliline suhtlusprogramm

Digsby on uus paljusid kiirvestlus võrke üheaegselt kasutada võimaldav programm, kuid see pole veel kõik, peale AIM, ICQ, WLM, Yahoo, Google Talk'i ja Jabber'i võimaldab see kursis olla e-maili kontodel ja suhtlusvõrkudes nagu Facebook ja Myspace'is toimuvaga.

Hetkel on veel tegu nn. kinnise betaga ja kasutada saavad seda kutsetega messerdajad.

Digsby koduleht

Lisas: pistik | Lisatud: 07.02.2008 11:38 | Uuendatud: 02.06.2022 20:41

Viimased 10 kommentaari

elena1534
elena1534 kommenteeris:
:(Ma kyll installisin selle alla ja arvasin et on okey:PAga teate,see ei hakka tööle,see tähendab see ei ava seda programmi!:(:=Helpp!!!
21.04.2008 15:16
Külaline
Külaline kommenteeris:
Siiski, a patch? vist piirab WLm mälukasutust, ilma on ul kasutusel ligi 60mb, aptachiga? on kasutuses 20mb maksimum.
Samas kõigile kes on WLM vastu kahe käega ja 6 raudpoldiga soovitan ma julgelt Digspyt ;)
12.02.2008 18:59
pistik
pistik kommenteeris:
Aga eks tegelikult see mälu ja CPU teema ongi ju kõik seotud ilusate ja vidinatega üle kullatud uute UI'de arenguga on ju ka WLM sama teed minemas. Samas ju tegelikult areneb riistava koguaeg edasi ja võimsusesed järjest suurenevad kuigi jah mitte nii ruttu ja riistava uuendamise võimalusi piiravad rahalised võimalused.
12.02.2008 12:23
Külaline
Külaline kommenteeris:
Tundub vist jah, ilus näeb küll uue UI'ga välja.
Si9iski jään mina veel WLM peale. Mälukasutus on lihtsalt jube.
12.02.2008 08:24
pistik
pistik kommenteeris:
Et siis on tegu "väikse võimsa programmikesega" :)
12.02.2008 07:39
Külaline
Külaline kommenteeris:
http://ppriit.planet.ee/pildid/digsby.PNG
Seda siis intel c2d e6300'ga.
11.02.2008 20:43
pistik
pistik kommenteeris:
Sa juba kasutad?
Kuidas ressursi kasutusega on (mälu ja CPU)?
11.02.2008 13:25
Külaline
Külaline kommenteeris:
Endal ka kutse olemas.
Pmst ma ei tea, ei meeldi eriti.
10.02.2008 15:45

Vaata lisaks

Hispaania näitas klassi ja alistas Saudi Araabia kindlalt

Hispaania teenis 2026. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel oma esimese võidu, alistades H-alagrupi kohtumises Saudi Araabia koguni 4:0. Atlantas peetud mängus särasid Mikel Oyarzabal ja noor täht Lamine Yamal, aidates hispaanlastel teha veenva esituse pärast avavooru üllatuslikku viiki Roheneemesaartega.

Uued e-kaardid suve alguseks, jaanipäevaks ja võidupühaks

Lähenevate suvepühade puhul oleme täiendanud Pistiku e-kaartide valikut. Lisandunud on uusi kaarte suve alguse, jaanipäeva ja võidupüha teemadel, et lähedastele, sõpradele ja tuttavatele oleks veelgi lihtsam häid soove saata.

Täna, 21. juunil 2026 Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega, mitmel pool hoovihma ja äikest

Täna, 21. juunil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma ja on äikest, kohati on tugevat sadu ja rahet. Pärastlõunal Lääne-Eestis sajuhood lakkavad. Puhub edela- ja lõunatuul, saartelt alates pöördub läände ja loodesse 4-10 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 22..27°C, rannikul kohati 18°C.

Holland alistas Rootsi suurelt ja tõusis alagrupi liidriks

Holland näitas 2026. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel võimsat ründemängu ning alistas F-alagrupi kohtumises Rootsi koguni 5 : 1. Houstonis peetud mängus särasid eriti eredalt Brian Brobbey ja Cody Gakpo, kes lõid kumbki kaks väravat.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!