Facebook ostab Giphy 400 miljoni dollari eest

Facebook ostab Giphy 400 miljoni dollari eest

Facebook ostab Giphy 400 miljoni dollari eest

Sotsiaalvõrgustik Facebook ostab 400 miljoni dollari eest populaarse animeeritud gif piltide ja videode loomise ja hoiustamise keskkonna Giphy.

Ostu järel ühineb Giphy samuti Facebooki omanduses oleva Instagrami tiimiga. See on keskkond kust tuleb hetkel ka kõige suurem liiklus GIPHY keskkonda. Giphy rakenduse on oma teenustega sidunud mitmed online platvormid lubades nii kuvada inimestel enda reaktsioone läbi animeeritud piltide, Facebooki sõnul tuleb tema poolt pool Giphy liiklusest, Facebooki teenustest nagu WhatsApp, Facebook Messenger ja Instagram. Instagram omakorda tagab sellest veebkülastajate voost poole ning seetõttu on ka see põhjus miks see liidetakse Instagrami meeskonnaga.

Allikas: Facebook

Lisas: pistik | Lisatud: 26.06.2020 07:38 | Uuendatud: 26.06.2020 07:38

Vaata lisaks

Kuulutati välja AOE 2 kuues lisapakk - Victors and Vanquished

Kuulutati välja järjekorras kuues Age of Empires 2 Definitive Edition lisapakk, nimeks sellel Victors and Vanquished. Kui eelnevad on mängu lisanud uusi tsivilisatsioone ning ka nendega seotud kampaaniaid siis seekord täiendab lisapakk ainult kampaaiaid ja stenaariume (scenarios).

Täna, 23. veebruaril 2024 on Eestis pilves ja vihmane ilm

Täna, 23. veebruaril on Eestis pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne pool sadu järk-järgult lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pikkamööda nõrgeneb ja õhtul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused