Loe kommentaare - MSN Messenger 8.0 - Windows Live Messenger 8.0
Lisas: pistik | Lisatud: 05.11.2005 19:58 | Uuendatud: 01.06.2022 22:22
Kommentaarid
loll kommenteeris:
ma tahan msn nni
26.10.2006 14:39
risto kommenteeris:
kus seda alla laadid ma 5ahan ka



06.09.2006 12:16
helee kommenteeris:
ma ei saa aru sellest, et kui mina selle Windows Live Messenger 8.0 tõmbasin, siis lõi sellise kirja ette, Windows Live Messenger setup has failed with error code 1601. Please go to the windows Live Messenger website http://messenger.live.com to download the latest version of Windows Live Messenger. millise versiooni ma siis tõmbama pean milline on see viimanes
. EI JÕUA LIHTSAL KOHALE...
. EI JÕUA LIHTSAL KOHALE...12.08.2006 16:02
sikky kommenteeris:
Laadisin eile selle 8,0-i alla ja olen jõudnud ka sõpradele juba soovitada ... olen igatahes väga rahul.
04.08.2006 18:26
anonymous kommenteeris:
Spämmil on jah vägev jõud 
Nüüd sai süsteemi parandatud ja enne kommentaari lisamist tuleb sisestada kontroll tekst, kõik selleks, et spämmimist enam ei toimuks

Nüüd sai süsteemi parandatud ja enne kommentaari lisamist tuleb sisestada kontroll tekst, kõik selleks, et spämmimist enam ei toimuks
01.08.2006 15:09
Vaataja kommenteeris:
Sellest pokkeri reklaamist võib täitsa sõltuvusse jääda 

01.08.2006 14:27
dildo kommenteeris:
dildo
30.06.2006 16:09
ketu kommenteeris:
mul on selline probleem et mul on msn 8.0 ja kui ma sisse login siis see kiilub kinni ja mitte midagi ei saa enam teha

29.06.2006 00:24
sebastian kommenteeris:
jag vill ha den nya msn 8,0
07.06.2006 14:02








