Loe kommentaare - Uus kujundus Windows Live Messenger'il
Lisas: pistik | Lisatud: 18.04.2006 21:30 | Uuendatud: 18.04.2006 21:30
Kommentaarid
Michelinimehike kommenteeris:
Siis tuleb Messenger uuesti peale lasta.
26.04.2006 19:56
Dude kommenteeris:
Ei, mingit veateadet pole
ja on jah mõlemad samad failid mis siin.
Võib viga olla minu arvutis?
ja on jah mõlemad samad failid mis siin.
Võib viga olla minu arvutis?
26.04.2006 16:35
Michelinimehike kommenteeris:
Mingi veateade ka kuvatakse või. Ja on mõlemad failid ikka samad mis siin A-Patch 1.3.0 RC1 build 31 ~WLM ja Windows Live Messenger 8.0.0683.00?
26.04.2006 00:14
Dude kommenteeris:
Kui ma seda (sama messenger ja a-pach) pachin siis peale pachimist ei lähe messenger enam tööle

25.04.2006 21:44
elif kommenteeris:
fdfdfdsf
25.04.2006 18:56








