
Loe kommentaare - Seitse aastat MSN Messenger'i
Lisas: pistik | Lisatud: 22.07.2006 17:15 | Uuendatud: 22.07.2006 17:15
Kommentaarid
MSN Messenger kommenteeris:
Seitse aastat MSN Messenger'i.kook

14.12.2007 17:37
getu kommenteeris:
Ei on palkju õnne siis 







28.01.2007 16:41
martin kommenteeris:
nii lahe palju õnne
10.11.2006 14:55
Kaisi kommenteeris:
Msn rulzz

11.10.2006 19:12
sirle -merle kommenteeris:



vahffa26.07.2006 20:17
kiti kommenteeris:
nii lahe on msnis olla
23.07.2006 18:28
Viper kommenteeris:
Kellel soovi vanema MSN Messengeri järgi, siis siin asi täitsa olemas http://www.oldversion.com/download.php?idlong=ddca7f9bcb4f894f681da2e99e5ae974
23.07.2006 12:49
Laura kommenteeris:
Äge...
Palju õnne sünnipäevaks!!


Palju õnne sünnipäevaks!!


22.07.2006 20:24








