
Loe kommentaare - MSN Messenger taassünd: 7.0.0820
Kui MSN Messenger 7.5 versioonilt ühtäkki Windows Live Messenger'iks muutus võis MSN Messenger'i kui MSN suhtlusvõrgu kliendi ajajoone lõppenuks lugeda.
Lisas: pistik | Lisatud: 12.09.2007 17:56 | Uuendatud: 06.03.2024 10:09
Kommentaarid
MSN Messenger kommenteeris:
MSN Messenger 

14.12.2007 17:29
Kessu kommenteeris:
triinu,kust sa selle 8,5 msni tõmbasid
?
?03.11.2007 14:21
Triinu kommenteeris:
aga miks te siis kasutate WLM 8.1'te ja kaameraga probleeme on. Minul WLM 8.5 ja no mitte ühtegi halba sõna ei ütle,kõik ideaalses korras-isegi veebikas töötab
01.11.2007 15:00
krissu kommenteeris:



01.10.2007 14:22
Marta kommenteeris:
On jaahh see Live Messenger niiiiii nõme.
Imelik see, et mul on Windows XP ja algul lasigi 7,5 töötada,aga mingi paar päeva tagasi lihtsalt ei lasknud ennem msni kui pidin endale live'i alla tõmbama.
Pole üldse rahul



Imelik see, et mul on Windows XP ja algul lasigi 7,5 töötada,aga mingi paar päeva tagasi lihtsalt ei lasknud ennem msni kui pidin endale live'i alla tõmbama.
Pole üldse rahul



17.09.2007 23:16
stellah kommenteeris:









miks ei saa enam kasuutada 7,5 msn see uus live on nii nõme, ei tööta caamera, salvestab kõik program filesse.ahistamine tahan 7.5 tagasi

16.09.2007 16:56
ain kommenteeris:
aga kas see versioon nüüd käima läheb.olude sunnil vaja ju kasutada ML8,1-aga kaamera kasutamisega ju probleemid
kuidas võimalik lahendada
kuidas võimalik lahendada
16.09.2007 01:47
anonymous kommenteeris:
Selline jutt lisab motivatsiooni asjaga jätkamiseks ja edasi liikumiseks 

13.09.2007 09:56
rahulolev kommenteeris:
alati, kui messengeriga midagi juhtub, tulen alati emolisse kaema

13.09.2007 09:45








