Loe kommentaare - Mess.be 3.5
Lisas: olavi | Lisatud: 26.02.2008 10:35 | Uuendatud: 02.06.2022 18:04
Kommentaarid
Külaline kommenteeris:
Ei meeldinud mess.be varem, ei meeldi ka nüüd.
26.02.2008 19:35

pistik kommenteeris:
See inframeta/iframe on tegelikult tehniliselt sama vana lahendus nagu enne. Lihstalt välimine html fail või nahk uuendatud (õnneks div'i põhiseks).
Otselinkimine seetõttu ikka raskendatud mida nad tegelikult välja toonud järgmise uuenduse etapi eesmärgina lahendada.
Otselinkimine seetõttu ikka raskendatud mida nad tegelikult välja toonud järgmise uuenduse etapi eesmärgina lahendada.
26.02.2008 10:39








