Virvese sõnul teeb auhind uue hooaja plaanide osas suurema töö ära

Virvese sõnul teeb auhind uue hooaja plaanide osas suurema töö ära

Virvese sõnul teeb auhind uue hooaja plaanide osas suurema töö ära

Lõppenud aastal Junior WRC maailmameistri tiitli pälvinud 22-aastane Robert Virves ütles Betsafe’i spordiennustusportaali podcast’is, et oma õla on alla pannud RedGrey tiim, mis soetas talle auto, mida varem kasutas Roland Murakas.

„Red Grey soetas selle siis selleks, et toetada minu tänavust hooaega, et see auhind saaks maksimaalselt ära kasutatud,“ ütles Virves, kelle sõnul teebki maailmameistri tiitel järgmise hooaja plaanide osas suure töö ära. „Neli tasuta rallit Euroopas, pluss kaks rallit soodsamalt – eks ümber selle tuleb see hooaeg või programm üles ehitada.“

Üks Virvese esimesi sponsoreid oli tema venna ülemus, kes kummalisel kombel autospordi vastu ise vähimatki huvi ei tundnud, kuid ostis ära R2-auto, mida noor piloot oli talverallidel Lätis juba proovida saanud. Toetajate leidmine on aga noorte rallisportlaste jaoks suur väljakutse.

„Kirju oleme algusaastatel päris palju saatnud, aga täna enam ei saada ühtegi, puhtalt kirja saatmisega kellegagi jutule ei ole saanud kunagi,“ nentis Virves. Oma toetaja Jüri Käoga sai ta enda sõnul jutule tänu telefonikõnele. „Helistasin talle kuidagi õigel ajal Eestis. Ma arvan, et sain talle kiiruga oma mure räägitud.“

Maailmameistri tiitel muutis olemasolevatelt sponsoritelt toetuse saamise küll lihtsamaks, kuid uusi toetajaid leida pole endiselt kuigi lihtne. „Kuna tegelikult on ju suur osa juba olemas, siis puuduolevat osa ehitada on oluliselt lihtsam juba,“ sõnas Virves ja avaldas lootust, et talve möödudes muutub tuleb ka uute toetajate osas positiivseid muutusi.

Täispikka Betsafe podcasti #58 episoodi Robert Virvesega saab vaadata blogist või siit altpoolt:

Lisas: pistik | Lisatud: 20.01.2023 13:13

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Tänane, 24. mai 2024 ilm Eestis vähese ja vahelduv pilvisusega

Täna, 24. mail on Ida-Eestis on päikesepaisteline ilm. Lääne-Eestis on vähene ja vahelduv pilvisus, õhtupoolikul võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul kuni 17°C.

Miks peaksid oma laos kasutama metallriiuleid?

Metallist riiulid on üks tugevamaid, ruumisäästlikumaid ja vastupidavamaid riiulitüüpe, mida oma lattu on võimalik soetada. Seetõttu on metallriiulid lao jaoks ka üks kuluefektiivsemaid, vastupidavamaid ja tõhusamaid toodete hoiustamise lahendusi. Vaatame lähemalt, millised on peamised põhjused, miks metallriiuleid kasutatakse.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused