Eesti maakondade koroonaviiruse leviku statistika kaardil 17. juuni seisuga

Eesti maakondade koroonaviiruse leviku statistika kaardil 17. juuni seisuga

Eesti maakondade koroonaviiruse leviku statistika kaardil 17. juuni seisuga

Viimase päeva jooksul tehti Eestis 1455 koroonaviiruse testi, millest 0,1 protsenti ehk 2 inimese testi tulemus osutus positiivseks.

Ülevalpool kaardil kuvatud positiivse koroonaviiruse testi andnud inimeste koguarv maakonnapõhiselt. Need numbrid sisaldavad ka terveks saanud ja surnud inimeste numbreid. Tänase seisuga on tervenenud 1743 inimest. Oma elu on Eestis koroonaviiruse tõttu jätnud 69 inimest. Vaata ka Koroonaviiruse kaart ja statistika koos diagrammidega

Rahvastikuregistri andmete järgi laekus 1 positiivne testi tulemus Harjumaale (Tallinn) ja 1 Tartumaale.

17. juuni hommikuse seisuga vajab Eestis koroonaviiruse tõttu haiglaravi 12 inimest, juhitaval hingamisel pole ühtegi patsienti. Uusi surmajuhtumeid ööpäeva jooksul ei lisandund. Kokku on Eestis koroonaviirus nõudnud 69 inimese elu.

Tänaseks on haiglast koju saadetud 361 inimest, lõpetatud 374 COVID-19 haigusjuhtumit.

Tänase seisuga on tervenenud 1 743 inimest. Neist 1 340 inimese haigusjuhtum on lõpetatud (76,9%), 403 inimese puhul (23,1%) on positiivsest testist möödunud rohkem kui 28 päeva ja inimene ei viibi haiglaravil, st ootab tervenemise kinnitamist.

Eestis on kokku tehtud enam kui 99 tuhat esmast testi, nendest 1 977 ehk 2,0 protsenti on olnud SARS-CoV-2 viiruse suhtes positiivsed.

Loe ka: Koroonaviirus Eestis, 17. juuni: ööpäevaga lisandus 2 positiivset testi


Teema: Koroonaviirus

Lisas: pistik | Lisatud: 17.06.2020 20:28 | Uuendatud: 17.06.2020 20:28

Vaata lisaks

Täna, 20. juulil 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm

Täna, 20. juulil on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, mandril on äikest. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 3-8, põhjarannikul puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 18..23°C.

Sesks lisas neljandal katsel esimesele ka teise katsevõidu, Tänak viies

Lätlane Martins Sesks (M-Sport) sai Läti WRC etapil neljandal katsel teise katsevõidu järjest, üldkokkuvõttes on noormees teine. Ott Tänak (Hyundai) oli katsel viies.

Läti ralli kolmas kiiruskatse kuulus Sesksile, Tänak kolmas

Lätis toimuva MM-ralli kolmana kiiruskatse võitis kodukamaral võistlev Martins Sesks (M-Sport), Ott Tänak (Hyundai) oli kolmas.

Rovanperä suurendas Läti ralli teisel kiiruskatsel oma edu veelgi, Tänak näitas kaheksandat aega

Läti MM-ralli teise kiiruskatse võitis sarnaselt eilsele esimesele Kalle Rovanperä (Toyota). Ott Tänak (Hyundai) oli alles kaheksas.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused