Politsei- ja Piirivalveamet tuletab meelde, et nädalavahetusel on Eestis oodata kuuma suveilma jätkumist

Politsei- ja Piirivalveamet tuletab meelde, et nädalavahetusel on Eestis oodata kuuma suveilma jätkumist

Politsei- ja Piirivalveamet tuletab meelde, et nädalavahetusel on Eestis oodata kuuma suveilma jätkumist

Nädalavahetusel on Eestis oodata kuuma suveilma jätkumist ning seetõttu tuletab Politsei- ja Piirivalveamet kõigile meelde, et üksi kahe- ja neljajalgne omapäi tulisesse autosse ei jääks.

Kui valmistud suviseks väljasõiduks, siis hoolitse kindlasti selle eest, et kõikidel kahe- ja neljajalgsetel oleks piisavalt värsket joogivett, võimalus pageda kuuma päikese eest varju ning et keegi tulisesse autosse omapäi ja abitult ei jääks.

Kui märkad olukorda, kus keegi on hätta sattunud, siis helista kindlasti 112!

Turvalist ja suvist nädalavahetust kõigile!

Loe ka: Kuidas end ja teisi kuumalaine eest kaitsta?


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 26.06.2020 17:57 | Uuendatud: 26.06.2020 17:57

Vaata lisaks

Täna, 19. juulil 2024 on Eestis pilves selgimistega ilm, sajab hoovihma ja esineb äikest

Täna, 19. juulil pilves selgimistega ilm. Mandril sajab mitmel pool hoovihma, kohati võib olla äikest, õhtul jääb sajuhooge harvemaks. Tuul pöördub kõikjal läände- ja loodesse 4-10, puhanguti 13, rannikul 7-12, põhjarannikul puhanguti kuni 16 m/s. Õhutemperatuur on 17..23°C.

Täna, 18. juulil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 18. juulil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, õhtul sajuhood harvenevad. Puhub edela- ja läänetuul 4-10, puhanguti kuni 13, Lääne-Eesti rannikul kuni 15 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 19..24°C.

Täna, 17. juulil 2024 Eestis pilvkate lääne poolt tiheneb, esineb äikest ja tugevat sadu

Täna, 17. juulil pilvkate lääne poolt tiheneb. Vihmahood liiguvad saartelt üle maa ida-kirde suunas, on äikest ja tugevat sadu. Keskpäeval saartelt alates sadu lakkab ja pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 3-9, puhanguti kuni 12 m/s, saartelt alates pöördub tuul edelasse ja läände, puhangud tugevnevad Lääne-Eesti rannikul kuni 15 m/s, äikesega kaasnevad tugevamad puhangud. Õhutemperatuur on 20..25, enne sadu Kesk- ja Ida-Eestis kuni 28°C.

Täna, 16. juulil 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 16. juulil on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mõnes kohas sajab hoovihma. Puhub valdavalt lõunakaare tuul 2-7, puhanguti kuni 10 m/s, õhtul pöördub idakaarde. Õhutemperatuur on 24..28, rannikul 20..23°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused