Täna, 28. juulil on muutliku pilvisusega ilm

Täna, 28. juulil on muutliku pilvisusega ilm

Täna, 28. juulil on muutliku pilvisusega ilm

Muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest, sadu on kohati tugev ja võib tulla rahet. Õhtupoolikul saju võimalus väheneb. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, pärastlõunal saartel valdavalt lõunakaare tuul 3-9 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 20..26°C.

Peipsi järv - Muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Laine kõrgus kuni 0,5 m. Sajab hoovihma, on äikest, sadu on kohati tugev, välistatud ei ole rahe. Nähtavus heast mõõdukani, tihedas sajus halb. Õhutemperatuur on 23..25°C.

Allikas: Ilmateenistus

Vaata ka tänast Tallinna ilma:

Järgnevatel aastatel 28. juulil ilm Eestis

  • 2023. aastal - Täna, 28. juulil 2023 on Eestis muutliku pilvisusega ilm
    Täna, 28. juulil on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, kohati on äikest ja sadu on tugev, võimalik ka rahe. Puhub läänekaare, Lääne-Eesti saartel valdavalt lõunakaare tuul 2-8, pärastlõunal puhanguti 12 m/s, kuid äikesega võivad tuulehood olla ka tugevamad. Õhutemperatuur on 17..22°C.
  • 2022. aastal - Täna, 28. juulil 2022 on Eestis pilves selgimistega ilm
    Pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Puhub läänekaare tuul 3-9, saartel ja läänerannikul loodetuul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 17..20°C.
  • 2021. aastal - Täna, 28. juulil 2021 on Eestis hommikupoolikul on pilves selgimistega ilm
    Hommikupoolikul on pilves selgimistega ilm. Paljudes kohtades sajab vihma, on äikeseoht. Pärastlõunal pilvisus hõreneb ja sadu jääb harvemaks. Puhub lõunakaare tuul 4-10, rannikul puhanguti kuni 14, saartel kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on 21..26°C.

Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 28.07.2020 10:07 | Uuendatud: 28.07.2023 21:22

Vaata lisaks

Täna, 20. juulil 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm

Täna, 20. juulil on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, mandril on äikest. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 3-8, põhjarannikul puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 18..23°C.

Sesks lisas neljandal katsel esimesele ka teise katsevõidu, Tänak viies

Lätlane Martins Sesks (M-Sport) sai Läti WRC etapil neljandal katsel teise katsevõidu järjest, üldkokkuvõttes on noormees teine. Ott Tänak (Hyundai) oli katsel viies.

Läti ralli kolmas kiiruskatse kuulus Sesksile, Tänak kolmas

Lätis toimuva MM-ralli kolmana kiiruskatse võitis kodukamaral võistlev Martins Sesks (M-Sport), Ott Tänak (Hyundai) oli kolmas.

Rovanperä suurendas Läti ralli teisel kiiruskatsel oma edu veelgi, Tänak näitas kaheksandat aega

Läti MM-ralli teise kiiruskatse võitis sarnaselt eilsele esimesele Kalle Rovanperä (Toyota). Ott Tänak (Hyundai) oli alles kaheksas.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused