Pea 670 000 Eesti postkasti jõuab COVID-19 vaktsineerimise teabeleht

Pea 670 000 Eesti postkasti jõuab COVID-19 vaktsineerimise teabeleht

Pea 670 000 Eesti postkasti jõuab COVID-19 vaktsineerimise teabeleht

Terviseamet ja Sotsiaalministeerium saadavad sel nädalal Eesti kõikidesse eraisikute postkastidesse COVID-19 eesti- ja venekeelse teabelehe, mis sisaldab kõige olulisemat infot käimasoleva ulatusliku koroonahaiguse vastase vaktsineerimise kohta.

Vaata ka: Koroonaviirus maailmas ja Eesti koroonaviiruse kaart ja statistika

„Praeguse vaktsiinitarnete graafiku järgi saab laialdasem Eesti elanikkonna vaktsineerimine COVID-19 vastu hakata alates maikuust,“ ütles Terviseameti peadirektor Üllar Lanno. „Ettevalmistuseks oleme käivitanud üle-eestilise teavituskampaania, avasime eelmisel nädalal uue COVID-19 vaktsineerimise veebi ja sel nädalal jõuab paljude eestimaalaste postkastidesse vaktsineerimise teavitusleht.“

Üllar Lanno sõnul aitab laialdaselt elanikkonda hõlmav vaktsineerimine ja ohutusmeetmetest kinnipidamine koroonakriisist lõpuks väljuda, et naasta harjumuspärase elu juurde. „Kõigi Eesti inimeste olulise pingutuse toel võime saada ikkagi piirangutevabama suve, nii nagu me seda ootame,“ ütles Lanno. „Seepärast on igaühe osalemine käimasolevas COVID-19 vastu vaktsineerimises oluline. Kõige esmasema info kohaselt jõuab eesti- ning venekeelne teabeleht Omniva vahendusel peaaegu 670 000 postkasti.“

Teabelehest leiab selgelt ja ülevaatlikult kõige olulisema COVID-19 vaktsineerimise korralduse ja vaktsiinide kohta. Samuti leiab sealt ka olulised kontaktid, kust Eestis kasutusel olevate vaktsiinide kohta uurida ja usaldusväärset infot leida.

Lanno sõnul on lisaks teabelehele plaanis saata kõigisse Eesti piirkondadesse jagamiseks põhjalikumad infovoldikud, mis annavad näpunäiteid vaktsiini saajale ning ülevaate vaktsineerimise protsessi tegevuste kohta. „Kasutame kõigi inimesteni jõudmiseks ja hädavajaliku selgitustöö tegemiseks võimalikult erinevaid kanaleid sotsiaalmeediast otseteavituseni, sest koroonaviirusest jagu saamiseks on tähtis iga Eesti inimese panus. Kõige põhjalikumad materjalid leiab veebilehelt vaktsineeri.ee,“ lisas Lanno.


Teema: Koroonaviirus

Lisas: pistik | Lisatud: 02.04.2021 11:47 | Uuendatud: 02.04.2021 11:47

Vaata lisaks

Täna, 20. juulil 2024 on Eestis muutliku pilvisusega ilm

Täna, 20. juulil on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, mandril on äikest. Puhub valdavalt loode- ja läänetuul 3-8, põhjarannikul puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 18..23°C.

Sesks lisas neljandal katsel esimesele ka teise katsevõidu, Tänak viies

Lätlane Martins Sesks (M-Sport) sai Läti WRC etapil neljandal katsel teise katsevõidu järjest, üldkokkuvõttes on noormees teine. Ott Tänak (Hyundai) oli katsel viies.

Läti ralli kolmas kiiruskatse kuulus Sesksile, Tänak kolmas

Lätis toimuva MM-ralli kolmana kiiruskatse võitis kodukamaral võistlev Martins Sesks (M-Sport), Ott Tänak (Hyundai) oli kolmas.

Rovanperä suurendas Läti ralli teisel kiiruskatsel oma edu veelgi, Tänak näitas kaheksandat aega

Läti MM-ralli teise kiiruskatse võitis sarnaselt eilsele esimesele Kalle Rovanperä (Toyota). Ott Tänak (Hyundai) oli alles kaheksas.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused