Tänane, 6. augusti 2022 ilm Eestis

Tänane, 6. augusti 2022 ilm Eestis

Tänane, 6. augusti 2022 ilm Eestis

Ennelõunal pilvisus kõikjal tiheneb ning vihmahood laienevad Lääne-Eestist itta, on äikest ja sadu on mitmel pool tugev. Pärastlõunal taandub sadu Kesk- ja Ida-Eesti kohalt õhtuks Peipsi taha ning selle järel taevas lääne poolt alates selgineb. Tuul pöördub järk-järgult kõikjal edelasse ja läände 5-10, puhanguti 13, rannikul kuni 16 m/s, õhtul nõrgeneb veidi. Õhutemperatuur on 18..23, Eesti idaosas ennelõunal kuni 26°C.

Peipsi järv - Lõuna- ja kagutuul, pärast keskpäeva pöördub edelasse ja läände 5-9, puhanguti 14 m/s, õhtul nõrgeneb. Laine kõrgus 0,5-1,2 m. Sajab vihma, on äikest, õhtul sajuvõimalus väheneb. Nähtavus mõõdukas. Õhutemperatuur on 20..22, ennelõunal kuni 25°C.

Ilm Eestis öösel

Peamiselt selge ja kuiv ilm. Puhub lääne- ja edelatuul 4-10, põhjarannikul puhanguti 15 m/s, pärast keskööd nõrgeneb. Õhutemperatuur on 8..13, tuulele avatud rannikul kuni 16°C.

Päike tõuseb 05:17 ja loojub 21:36 (Tallinna aja järgi)

Vaata detailsemat hetkeilma ja ilmaprognoosi: Ilm

Ilm eelnevatel ja järgnevatel aastatel 6. augustil

Allikas: Riigi Ilmateenistus


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 06.08.2022 09:32 | Uuendatud: 06.08.2023 09:17

Vaata lisaks

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Täna, 21. veebruaril 2024 on Eestis pilves, esineb lund ja lörtsi

Täna, 21. veebruaril on pilves ilm. Ennelõunal sajab Lääne- ja Kesk-Eestis lund, lörtsi ja vihma. Keskpäeva paiku jõuab saartele uus sajuala, mis levib õhtuks mandri keskossa. Sajab vihma ja lörtsi, mandril ka lund. Mitmel pool on jäidet. Ida-Eestis on peamiselt sajuta. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti 12-15 m/s. Õhutemperatuur on -1..+2°C.

Eesti.ee täienes uue volituste haldamise võimalusega

Riigiportaal eesti.ee läks üle uuele kesksele volituste haldamise infosüsteemile Pääsuke, mis muudab ettevõtte esindajatele erinevate ametiasutuste iseteeninduskeskkondadesse juurdepääsude andmise mugavamaks.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused