Täna, 4. oktoobril 2022 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 4. oktoobril 2022 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 4. oktoobril 2022 on Eestis vahelduva pilvisusega ilm

Saartel ja läänerannikul vähese ning vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Ida pool on enamasti pilves ja vihmane ilm, õhtuks sadu järk-järgult lakkab ja pilved lääne poolt alates hajuvad. Puhub põhja- ja loodetuul, Ida-Eestis ka kirdetuul 3-10, puhanguti 13, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s. Õhtuks tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 7..10, Lääne-Eestis kuni 13°C.

Peipsi järv - Ennelõunal kirde- ja põhjatuul 5-9, puhanguti 13 m/s, nõrgeneb, pärastlõunal põhjakaare tuul 3-7, õhtul puhanguti 10 m/s. Laine kõrgus on ennelõunal 0,8-1,2, pärastlõunal 0,3-0,9 m. Aeg-ajalt sajab vihma. Nähtavus mõõdukas. Õhutemperatuur on 8..9°C.

Öösel

Vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab vihma. Vastu hommikut pilvisus tiheneb ja Lääne-Eestisse jõuab nõrk vihmasadu. Puhub valdavalt läänekaare tuul 2-8 m/s, hommikul saartel tugevneb veidi. Õhutemperatuur on 0..+6, rannikul 7..11°C.

Päike tõuseb 07:33 ja loojub 18:46 (Tallinna aja järgi)

Vaata detailsemat hetkeilma ja ilmaprognoosi: Ilm

Allikas: Riigi Ilmateenistus


Teema: Ilm

Lisas: pistik | Lisatud: 04.10.2022 10:36

Vaata lisaks

Kuulutati välja AOE 2 kuues lisapakk - Victors and Vanquished

Kuulutati välja järjekorras kuues Age of Empires 2 Definitive Edition lisapakk, nimeks sellel Victors and Vanquished. Kui eelnevad on mängu lisanud uusi tsivilisatsioone ning ka nendega seotud kampaaniaid siis seekord täiendab lisapakk ainult kampaaiaid ja stenaariume (scenarios).

Täna, 23. veebruaril 2024 on Eestis pilves ja vihmane ilm

Täna, 23. veebruaril on Eestis pilves ja vihmane ilm. Pärastlõunal lääne pool sadu järk-järgult lakkab ja õhtul saartel pilvisus hõreneb. Puhub kagu- ja lõunatuul 5-10, puhanguti 14, saartel ja rannikul 7-13, puhanguti kuni 18 m/s, pärastlõunal pikkamööda nõrgeneb ja õhtul pöördub saartel edelasse. Õhutemperatuur on 2..6°C.

Täna, 22. veebruaril 2024 on Eestis enamasti pilves ilm, sajab vähest vihma

Täna, 22. veebruaril on Eestis enamasti pilves ilm. Mitmel pool sajab vähest vihma. Ennelõunal on kohati udu. Puhub lõuna- ja kagutuul 3-9, õhtupoolikul Lääne-Eesti rannikualadel puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 0..+4°C.

Ka järgmised kolm aastat on võimalik Go3 vahendusel MXGP ülekandeid vaadata eesti keeles

Eesti motospordi fännid saavad ka järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida emakeeles!

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused