Monaco GP 2016 tulemused

Sõidu toimumise aeg: 29. mai

Sõit

KohtSõitjaRiikMeeskondAeg
1.Lewis HamiltonSuurbritanniaMercedes1:59:29.133
2.Daniel RicciardoAustraaliaRed Bull+ 7.252
3.Sergio PerezMehhikoForce India+ 13.825
4.Sebastian VettelSaksamaaFerrari+ 15.846
5.Fernando AlonsoHispaaniaMcLaren+ 1:25.076
6.Nico HulkenbergSaksamaaForce India+ 1:32.999
7.Nico RosbergSaksamaaMercedes+ 1:33.290
8.Carlos SainzHispaaniaToro Rosso+ 1 ring
9.Jenson ButtonSuurbritanniaMcLaren+ 1 ring
10.Felipe MassaBrasiiliaWilliams+ 1 ring
11.Valtteri BottasSoomeWilliams+ 1 ring
12.Esteban GutierrezMehhikoHaas+ 1 ring
13.Romain GrosjeanPrantsusmaaHaas+ 2 ringi
14.Pascal WehrleinSaksamaaManor+ 2 ringi
15.Rio HaryantoIndoneesiaManor+ 4 ringi
16.Marcus EricssonRootsiSauber+ 27 ringi, katkestas
17.Felipe NasrBrasiiliaSauber+ 30 ringi, katkestas
18.Max VerstappenHollandRed Bull+ 44 ringi, katkestas
19.Kevin MagnussenTaaniRenault+ 46 ringi, katkestas
20.Daniil KvyatVenemaaToro Rosso+ 60 ringi, katkestas
21.Kimi RäikkönenSoomeFerrari+ 68 ringi, katkestas
22.Jolyon PalmerSuurbritanniaRenault+ 71 ringi, katkestas

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Uudiseid mujalt allikatest


Vaata lisaks

Täna, 8. detsembril 2023 on Eestis pilves ilm, sajab lund ja tuiskab

Täna, 8. detsembril on Eestis pilves ilm. Sajab lund, kohati tuiskab, pärastlõunal Lääne-Eestis sajuvõimalus väheneb. Puhub kagutuul 3-9, rannikul puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on -7..-12, saartel -2..-6°C

Jõulupalavik on täies hoos: kuidas me sel aastal kodu kaunistame ja milline on parim kingitus lähedastele?

Kuna jõulud on vaid mõne nädala pärast, keerlevad paljudel peas mõnusad pidulikud mured. Kui ühed otsivad huvitavamat viisi kuuse ehtimiseks või olemasolevate nõudekollektsiooni värskendamiseks, otsivad teised juba jõulukinke. Sellepärast on Formadore e-poe esindajad otsustanud jagada, mida inimesed tavaliselt jõuludeks valmistudes ostavad, ning ka populaarseimaid jõulukaupu, mida nende sortimendist leida võib.

Täna, 5. detsembril 2023 Eestis muutliku pilvisusega ilm, sajab kerget lund

Täna, 5. detsembril on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Võib sadada kerget lund. Hommikul on paiguti udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6, pärastlõunal pöördub saartel lõunasse ja kagusse 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -5..-11, saarte rannikul paiguti kuni 0°C.

Täna, 4. detsembril 2023 on Eestis pilves selgimistega ilm, sajab lund

Täna, 4. detsembril 2023 on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7, saartel valdavalt põhjakaare tuul puhanguti kuni 10 m/s. Õhutemperatuur on -4..-10, saarte rannikul paiguti kuni -1°C.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused