Meie seast lahkus legendaarne F1 kommentaator Murray Walker

Meie seast lahkus legendaarne F1 kommentaator Murray Walker

Meie seast lahkus legendaarne F1 kommentaator Murray Walker

Meie seast lahkus eile 97-aastasena legendaarne F1 kommentaator Murray Walker.

Walker kommenteeris esimest vormel-1 klassi võistlust juba 1949. aastal. Vahelduva eduga kommenteeris britt võitlusi kuni 1978. aastani, seejärel kuni 2001. aastani oli ta regulaarselt eetris kanalites BBC ja ITV, sellest ajajärgust on pärit ka ühed legendaarsemad võistlused kui ta koos vormel-1 1976. aasta maailmameistri James Hunt-iga sõite kommenteeris.

Kommentaatori tööd tegi ta ka mitmetele teistele võistlusspordi aladele nagu motokross, motoringrada, mäkketõusuvõistlused, rallikross, briti turismiautode sari, F3, vormel Ford ja paljud teised.

Uudise foto: Matthew Spencer, CC BY 2.0

Lisas: pistik | Lisatud: 14.03.2021 13:42 | Uuendatud: 14.03.2021 13:42

Seotud uudised

Seotud uudised puuduvad

Seotud videod

Seotud videod puuduvad

Vaata lisaks

Täna, 24. septembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, mitmel pool hoovihma

Täna, 24. septembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, Lääne-Eestis on paiguti äikest. Puhub lääne- ja loodetuul 3-9, puhanguti 12, rannikul 6-12, puhanguti kuni 17 m/s, äikesega võib kaasneda tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 9..13°C.

Täna, 23. septembril 2025 Eestis muutliku pilvisusega ilm, esineb hoovihma ja äikest

Täna, 23. septembril 2025 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, võib olla äikest. Lääne- ja loodetuul tugevneb 5-12, puhanguti kuni 17, põhjarannikul 8-15, puhanguti kuni 21 m/s. Õhutemperatuur on 11..15°C.

Miks mõned inimesed näevad välja nooremad kui nende vanus?

Miks mõned inimesed püsivad noorusliku välimusega kauem kui teised? Geenid, elustiil, toitumine ja nahahooldus – mängivad kõik olulist rolli.

Täna, 22. september 2025 Eestis lääne poolt alates pilvisus hõreneb, kohati hoovihma ja tugevat tuult

Täna, 22. september 2025 Eestis lääne poolt alates pilvisus hõreneb. Kohati sajab hoovihma. Puhub edela- ja läänetuul 5-12, puhanguti kuni 17, põhjarannikul 9-15, puhanguti kuni 21 m/s, pärastlõunal vähehaaval nõrgeneb. Õhutemperatuur on 14..17°C.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!