Videomängud ja arvutimängud - algustähega T - leht 162

The Sims: Vacation PC

The Sims: Vacation PC

Väljastamine: 28. märts 2002
Liik: simulatsioon
The Sinking City PS5

The Sinking City PS5

Väljastamine: 19. veebruar 2021
The Sinking City PS4

The Sinking City PS4

Väljastamine: 27. juuni 2019

The Sinking City PC

Väljastamine: 27. juuni 2019
The Sky Crawlers: Innocent Aces Wii

The Sky Crawlers: Innocent Aces Wii

Väljastamine: 16. oktoober 2008
The Smurfs MD

The Smurfs MD

Väljastamine: 1. jaanuar 1995
The Smurfs NES

The Smurfs NES

Väljastamine: 1. jaanuar 1994

The Smurfs PS

Väljastamine: 14. detsember 1999
The Smurfs 2 Wii

The Smurfs 2 Wii

Väljastamine: 18. juuli 2013
The Smurfs 2 X360

The Smurfs 2 X360

Väljastamine: 19. juuli 2013

Vaata lisaks

Täna, 29. juulil 2026 Eestis selge või vähese, kohati vahelduva pilvisusega, paiguti hoovihma

Täna, 29. juulil 2026 on Eestis selge või vähese, kohati vahelduva pilvisusega ilm. Paiguti võib sadada hoovihma. Puhub läänekaare tuul 3-8, puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on 19..25°C.

Täna, 28. juulil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, mitmel pool hoovihma ja äikest

Täna, 28. juulil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, paiguti on äikest. Õhtul sadu ja pilved hõrenevad. Puhub lääne- ja edelatuul 4-10, puhanguti 13, rannikul kuni 15 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 18..22°C.

Norris võitis dramaatilise Ungari GP, McLaren teenis hooaja esimese võidu

Vormel 1 hooaja 2026 ühe põnevama etapi võitis Ungari Grand Prix'l McLareni sõitja ja valitsev maailmameister Lando Norris, kes tõi nii endale kui ka meeskonnale hooaja esimese etapivõidu. Teisena lõpetas Red Bulli piloot Max Verstappen ning kolmandana jõudis finišisse Mercedesel sõitev Kimi Antonelli.

Täna, 27. juulil 2026 on Eestis pilves selgimistega ilm, mitmel pool hoovihma ja äikest

Täna, 27. juulil 2026 on Eestis pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, pärastlõunal muutuvad sajuhood intensiivsemaks, on äikest. Äikesega kaasneb kohati tugevat sadu ja tugevaid tuulepuhanguid. Puhub lõunakaare tuul 2-8, puhanguti 12 m/s, õhtul pöördub saartel tuul läände ja loodesse ning tugevneb puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 17..23, ida pool kohati kuni 25°C.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!