Anekdoodid ja naljad - leht 215

Sõidab mööda maanteed vene rahvusest kodanik. Teda peat ...

Sõidab mööda maanteed vene rahvusest kodanik.
Teda peatab liiklusinspektor:
"Te rikkusite liikluseeskirju, kirjutage seletuskiri, eesti keeles!"
"Ma ei oska eesti keelt," lausub autojuht.
"Kirjutage nii nagu oskate!"
Venelane võtab paberilehe, pistab selle vahele 500 krooni ning ulatab inspektorile. Liiklusinspektor avab paberilehe ja lausub:
"No näete, ütlesite, et ei oska kirjutada, pool on juba kirjutatud!"
Kategooriad: Varia
Liiklusinspektor peatab auto ja kontrollib juhilube. K ...

Liiklusinspektor peatab auto ja kontrollib juhilube. K ...

Liiklusinspektor peatab auto ja kontrollib juhilube.
"Kus on tehniline pass?"
"Mul ei ole seda!"
"Kuidas ei ole? Aga kas auto on teie?"
"On küll! Asi on selles, et kui me lahutasime, jagasime vara pooleks. Mina sain auto, naine tehnilise passi!"
Kategooriad: Politsei
Tšukts istub laua taga ja sööb taldrikult šokolaadi. M ...

Tšukts istub laua taga ja sööb taldrikult šokolaadi. M ...

Tšukts istub laua taga ja sööb taldrikult šokolaadi.
"Mida sa sööd?" tunneb naaber huvi.
"Šokolaadi."
"Aga miks ta sul nii hullusti haiseb? Halvaks läinud või?"
"Ei, ma söön seda lihtsalt juba teist korda."
Kategooriad: Tšukts

Tšuktsi tuleb jahilt, veab sabapidi ühte suurt ja rasva ...

Tšuktsi tuleb jahilt, veab sabapidi ühte suurt ja rasvast hüljest. Ise laulab: "Tšukts tuleb jahilt, sai suure hülge kätte, naisel on hea meel, varsti jõuan koju."
Vastu tuleb Ivan ja ütleb: "Kuule tšukts, miks sa hüljest sabapidi vead, saba on raske. Võta peast kinni ja vea siis, on hoopis kergem!"
Tšukts mõtleb, et kuradi tark mees see Ivan ja võtab hülgel siis peast kinni ning hakkab vedama. Ise hakkab jälle laulma: "Tšukts tuleb jahilt, sai suure hülge kätte, naisel on hea meel, kodu jääb järjest kaugemale, Ivan on paha inimene..."
Kategooriad: Tšukts
Tšukts kingib naisele sünnipäevaks pika ja raske kasti. ...

Tšukts kingib naisele sünnipäevaks pika ja raske kasti. ...

Tšukts kingib naisele sünnipäevaks pika ja raske kasti. Kasti sees on ujumistrikoo ja raudkang. Ise seletab, et see on ujumiskomplekt.
Naine küsib: "Mismõttes ujumiskomplekt? Ma saan aru, et trikoo. Aga milleks see kang?"
Tšukts vastab: "Kangiga lõhud jää sisse augu."
Lisas: pistik | Lisatud: 03.07.2009 16:43 | Muudetud: 03.06.2026 21:29 | Otselink Tšukts kingib naisele sünnipäevaks pika ja raske kasti. ... | Saada e-kaardiga
Kategooriad: Tšukts

Sõna Windows indiaani keeles: Valge mees vahib läbi kl ...

Sõna Windows indiaani keeles: "Valge mees vahib läbi klaasist akna liivakella."
Kategooriad: Arvuti
Isa Jukule: Õpetaja rääkis, et sinu klassis on üks täi ...

Isa Jukule: Õpetaja rääkis, et sinu klassis on üks täi ...

Isa Jukule: "Õpetaja rääkis, et sinu klassis on üks täielik laiskvorst. Kui kõik tüdrukud ja poisid loevad ning kirjutavad, kes siis istub, käed rüpes ja vahib ringi?"
"Ei tea!" ütleb Juku.
"Noh, ütle, kes?"
"Ah, see on meie õpetaja!" tuleb Jukule meelde.
Kategooriad: Juku
Juku: Isa, miks panga akna ees on trellid? Selleks e ...

Juku: Isa, miks panga akna ees on trellid? Selleks e ...

Juku: "Isa, miks panga akna ees on trellid?"
"Selleks et pangadirektor nendega tasapisi harjuks."
Kategooriad: Juku

Enam ma kooli ei lähe! teatab Juku esimese koolipäeva ...

"Enam ma kooli ei lähe!" teatab Juku esimese koolipäeva õhtul resoluutselt.
"Aga miks siis?" küsib ema.
"Mul pole seal midagi teha! Lugeda ja kirjutada ma ei oska, aga rääkida koolis ei lubata."
Kategooriad: Juku

Mees läks puhkusele lumisest Chicagost Floridasse. Tema ...

Mees läks puhkusele lumisest Chicagost Floridasse. Tema naine oli ärireisil ning ja lootis kohtuda oma mehega seal järgmisel päeval.
Kui mees oli saabunud hotelli, otsustas ta saata oma naisele kiire teate e-mailiga. Kuna ta ei leidnud paberitükki, kus oli kirjas naise elektronposti aadressi, tuletas ta aadressi meelde. Kahjuks unustas ta ühe tähe kirjutamata ja tema kiri läks ühe vanale prouale, kelle abikaasa oli just eelmisel päeval surnud.
Kui leinav vanaproua oma emaili luges karjatas ta korra ning kukkus teadvusetult põrandale.
Kui tema pere oli karjet kuulnud jooksid nad tema tuppa ja lugesid kirja arvuti monitorilt:
"Kallis abikaasa. Logisin just sisse. Kõik on valmis Sinu homse tuleku tarvis.
PS. Siin all on tõepoolest päris kuum."
Kategooriad: Arvuti

Vaata lisaks

Augusti viimased päevad toovad selgust ja muutusi: horoskoop 24. - 30. august 2026

Augusti viimane täisnädal kannab endas selget ülemineku tunnet. Suvi pole veel läbi, kuid mõtted hakkavad üha enam liikuma sügise, uute kohustuste ja järgmiste eesmärkide poole. Paljude jaoks võib see tähendada soovi oma tegemistes rohkem korda luua, pooleliolevad asjad lõpetada ning otsustada, millele tasub lähikuudel oma aega ja energiat pühendada.

Täna, 24. augustil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm, pärastlõunal hoovihma

Täna, 24. augustil 2026 on Eestis muutliku pilvisusega ilm. Ennelõunal sajab kohati, pärastlõunal mitmel pool hoovihma. Puhub loode- ja läänetuul 3-8, puhanguti 11, rannikul kuni 15 m/s, õhtul nõrgeneb. Õhutemperatuur on 16..19°C.

Täna, 23. august 2026 Eestis pilves, sajab vihma, kohati sadu tugev ja võib olla äikest

Täna, 23. august 2026 on Eestis pilves ilm. Sajab vihma, kohati on sadu tugev ja võib olla äikest. Õhtupoolikul Lääne-Eestis sadu harveneb ja pilvisus hõreneb. Lõuna-Eestis puhub edela- ja läänetuul, Põhja-Eestis ja saartel valdavalt loodetuul 7-13, puhanguti 17, rannikul kuni 22 m/s, õhtu poole loodetuul nõrgeneb 5-10, rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on 13..19°C.

Täna, 22. augustil 2026 Eestis pilvisus lõuna poolt tiheneb, oodata tugevat sadu, üleujutuse oht

Täna, 22. augustil 2026 Eestis pilvisus lõuna poolt tiheneb. Tihe vihmasadu laieneb Lõuna-Eestist põhja suunal üle maa. On äikest ja sadu on mitmel pool tugev. Hommikupoolikul on paiguti udu. Ennelõunal puhub idakaare tuul 3-9, pärastlõunal tugevneb kirde- ja idatuul, saartel ja läänerannikul loode- ja põhjatuul järk-järgult 5-12, puhanguti 17-19, rannikul 10-15, puhanguti 21, Liivi lahel 15-20, puhanguti 26 m/s. Õhutemperatuur on 16..21°C.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!