Teema: NATO

Järgmisel aastal kolivad liitlaste hävitajad Ämarist ajutiselt Lätti

Järgmisel aastal kolivad liitlaste hävitajad Ämarist ajutiselt Lätti

Kui Ämari lennubaasi lennuliiklusala läheb järgmisel, 2024. aastal uuendamisele, hakatakse Balti õhuruumi turvama lisaks Leedule ajutiselt ka Lätist. Pärast remonditööde lõppu naasevad NATO liitlaste hävitajad tagasi Eestisse, Ämari õhubaasi.

Lisas: pistik | Lisatud: 21.05.2023 20:27

Eesti ja Läti alustavad koos õhutõrje hankimiseks läbirääkimisi Saksa ettevõttega

Eesti ja Läti alustavad koos õhutõrje hankimiseks läbirääkimisi Saksa ettevõttega

Keskmaa õhutõrje süsteeme ühiselt hankivad Eesti ja Läti alustavad läbirääkimisi Saksa kaitsetööstusettevõttega Diehl Defence, et edukate kõneluste korral jõuda lepingusse selle pakutava Iris-T SLM soetamiseks, teatasid kahe riigi kaitseministrid Hanno Pevkur ja Ināra Mūrniece täna, pühapäeval Riias.

Lisas: pistik | Lisatud: 21.05.2023 20:21

Liitlaste lennukid teevad sellel nädalal Eesti õhuruumis harjutuslende

Liitlaste lennukid teevad sellel nädalal Eesti õhuruumis harjutuslende

Alates tänasest, 17. aprillist teevad nädala jooksul Eesti õhuruumis lende, sealhulgas madallende Ämari lennubaasis teenivad Saksamaa ja Ühendkuningriigi õhuväe piloodid hävituslennukitel Eurofighter Typhoon. Madallennud toimuvad madallennu aladel ning mitte madalamal kui 152 meetrit.

Lisas: pistik | Lisatud: 17.04.2023 22:59
123 ... 11>

Vaata lisaks

Täna, 27. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 27. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s, äikese ajal on tuul puhanguline. Õhutemperatuur on 25..30, tuulele avatud rannikul 20°C ümber. Metsad on väga tuleohtlikud!

Täna, 25. mail 2024 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm

Täna, 25. mail on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Pärastlõunal sajab kohati hoovihma, on äikest ja sekka võib tulla ka rahet. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, äikese ajal on tugevamaid puhanguid. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul ja sajuhoogudes 17..22°C. Metsad on väga tuleohtlikud!

Tänane, 24. mai 2024 ilm Eestis vähese ja vahelduv pilvisusega

Täna, 24. mail on Ida-Eestis on päikesepaisteline ilm. Lääne-Eestis on vähene ja vahelduv pilvisus, õhtupoolikul võib kohati hoovihma sadada ja äikest olla. Puhub lõunakaare tuul 3-8, puhanguti kuni 13 m/s. Õhutemperatuur on 23..29, tuulele avatud rannikul kuni 17°C.

Miks peaksid oma laos kasutama metallriiuleid?

Metallist riiulid on üks tugevamaid, ruumisäästlikumaid ja vastupidavamaid riiulitüüpe, mida oma lattu on võimalik soetada. Seetõttu on metallriiulid lao jaoks ka üks kuluefektiivsemaid, vastupidavamaid ja tõhusamaid toodete hoiustamise lahendusi. Vaatame lähemalt, millised on peamised põhjused, miks metallriiuleid kasutatakse.

Mängi online mänge

Kaardimängud, puzzled, mahjong, võidusõit ja palju muud meelelahutust nii suurtele kui väikestele poistele ja tüdrukutele

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!

Sünnipäeva luuletused

Otsid luuletust või salmi, et see lisada kaardile, siit leiad kindlasti sobiva!

Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | EYTK | Vormel-1.ee | Ralliportaal.ee | WordPressi uudised ja õpetused