Juss läks lolli peaga kooli, - Luuletus

Juss läks lolli peaga kooli,
algul küll ei tahtnud minna,
aja kurjaga või heaga,
karjus "Ma ei lähe sinna".
Mina koolist küll ei hooli.
mina kooli küll ei lähe,
Aga siiski tuli minna,
õppis tähed-numbrid pähe.
Nüüd on Juhan helge peaga,
enam muust ta suurt ei hooli.
Aja kurjaga või heaga
koolist koju ta ei lähe.

Lisa enda luulekogusse (Pead olema sisse logitud)

Lisas: pistik | Lisatud: 27.08.2020 09:52 | Saada e-kaardiga

Vaata lisaks

Electronic Arts kuulub nüüd Saudi Araabia juhitud konsortsiumile

Videomängutööstuse üks suurimaid tehinguid on ametlikult lõpule viidud. Electronic Arts (EA) teatas, et ettevõtte omandamine Saudi Araabia riikliku investeerimisfondi (PIF), Silver Lake'i ja Affinity Partnersi moodustatud konsortsiumi poolt on edukalt lõpule viidud. Ligikaudu 55 miljardi dollari suurune tehing viib EA börsilt ning avab ettevõtte sõnul uue peatüki mängude ja tehisintellekti arendamisel.

Täna, 5. augustil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, saartel õhtul hoovihma

Täna, 5. augustil 2026 on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, õhtul saartel pilvisus tiheneb ja võib hoovihma sadada. Puhub valdavalt lõunakaare, saartel ja põhjarannikul idakaare tuul 2-8, puhanguti kuni 11 m/s. Õhutemperatuur 22..27, rannikul kuni 20°C.

Eesti veebimajutuse turuliider Zone liitub Euroopa kontserniga Your.Online

Eesti üks tuntumaid veebimajutuse ja domeeniteenuste pakkujaid Zone liitub Euroopa veebiteenuste kontserniga Your.Online. Ettevõtte sõnul loob partnerlus uusi kasvuvõimalusi, kuid Zone jätkab tegutsemist oma senise nime, meeskonna ja kohaliku identiteediga.

.ee domeenide arv ületas 200 000 piiri – AI, kasiinod ja rent kujundavad uusi trende

Eesti rahvusdomeeni .ee kasv jätkus 2026. aasta teises kvartalis väga hoogsas tempos. Kolme kuuga registreeriti üle 20 000 uue .ee domeeninime ning juuli alguses ületas registris olevate .ee domeenide arv esimest korda 200 000 piiri.

Sünnipäeva e-kaardid

Saada tervitused digitaalselt e-kaardiga nii kaugele kui lähedale ja tee kõik rõõmsaks!