Kasutaja pistik poolt lisatud luuletused ja salmid - leht 33
Jälle see päev on käes,
kuis toon ma sulle lilli.
Jälle see päev on käes,
kus taevas pole pilvi.
Sa ava minu kink kohe,
kallis emake.
Siis tunned rõõmu sa,
terve emadepäeva!
Kindlasti see meeldib sulle,
kallis emake,
Ja ole rõõmus selle üle,
et sul olen mina!
kuis toon ma sulle lilli.
Jälle see päev on käes,
kus taevas pole pilvi.
Sa ava minu kink kohe,
kallis emake.
Siis tunned rõõmu sa,
terve emadepäeva!
Kindlasti see meeldib sulle,
kallis emake,
Ja ole rõõmus selle üle,
et sul olen mina!
Lisas: pistik | Lisatud: 10.05.2020 11:33 | Otselink Jälle see päev on käes, kuis toon ma sulle lilli. | Saada e-kaardiga Jälle see päev on käes, kuis toon ma sulle lilli.
Täna ära rohi, maad ära kaeva,
argimuredega pead ära vaeva.
Löö jalad seinale, silmad kevade taeva,
ja lihtsalt naudi nii emadepäeva!
argimuredega pead ära vaeva.
Löö jalad seinale, silmad kevade taeva,
ja lihtsalt naudi nii emadepäeva!
Lisas: pistik | Lisatud: 10.05.2020 11:32 | Otselink Täna ära rohi, maad ära kaeva, argimuredega pead ära vaeva. | Saada e-kaardiga Täna ära rohi, maad ära kaeva, argimuredega pead ära vaeva.
Ei saa tuua sulle kevadlilli,
selleks liiga pikk on vahemaa.
Kuid õnnitlusi südamlikke, helli,
nüüd sinu poole teele saadan ma.
selleks liiga pikk on vahemaa.
Kuid õnnitlusi südamlikke, helli,
nüüd sinu poole teele saadan ma.
Lisas: pistik | Lisatud: 10.05.2020 11:33 | Otselink Ei saa tuua sulle kevadlilli, selleks liiga pikk on vahemaa. | Saada e-kaardiga Ei saa tuua sulle kevadlilli, selleks liiga pikk on vahemaa.
Seekord ei taha ma laulda
ei nukkust ei jukkust.
Laulan vaid sellest,
kes kõikidest kõige kallim.
Ema sinust ongi mul laul
nii lihtne ja kerge see viis ...
ei nukkust ei jukkust.
Laulan vaid sellest,
kes kõikidest kõige kallim.
Ema sinust ongi mul laul
nii lihtne ja kerge see viis ...
Lisas: pistik | Lisatud: 10.05.2020 11:31 | Otselink Seekord ei taha ma laulda ei nukkust ei jukkust. Laulan | Saada e-kaardiga Seekord ei taha ma laulda ei nukkust ei jukkust. Laulan
Armas kallis emake,
oled mulle armsake.
Sulle kingin lillekimbu
ja täna rohkem ma ei vingu.
oled mulle armsake.
Sulle kingin lillekimbu
ja täna rohkem ma ei vingu.
Lisas: pistik | Lisatud: 06.05.2020 14:24 | Otselink Armas kallis emake, oled mulle armsake. Sulle kingin lillekimbu ja | Saada e-kaardiga Armas kallis emake, oled mulle armsake. Sulle kingin lillekimbu ja
Ema armastab ju mind,
ema on mu päiksekiir,
aitab mind kui jalas kild,
emal põses naerukiir.
ema on mu päiksekiir,
aitab mind kui jalas kild,
emal põses naerukiir.
Lisas: pistik | Lisatud: 06.05.2020 14:24 | Otselink Ema armastab ju mind, ema on mu päiksekiir, aitab mind | Saada e-kaardiga Ema armastab ju mind, ema on mu päiksekiir, aitab mind
Ema
Ema ta on pai,pehme nagu sai.
Minule ta kallis,
mina olen pallis.
Kallistan teda mitu tundi,
aga ta ei poe punti.
Kallistan teda üle jõu,
ta annab mulle nõu.
Ema
Ema on mul tark ja hea,seda alati ma tean.
Hommikul mind äratab,
päeval kõiges abistab.
Ja kui käes on pühapäev,
siis me seltsis matkateel.
Vahel kuri on ta meel,
siis, kui pahandust ma teen.
Kingin emale ma lilli
mängin talle vilepilli!
Emale teen kalli-kalli,
kingin talle sooja salli!
Pika pai teen ka,
ütlen armas oled sa!
Lõpuks talle kaisu poen,
luuletuse talle loen.
mängin talle vilepilli!
Emale teen kalli-kalli,
kingin talle sooja salli!
Pika pai teen ka,
ütlen armas oled sa!
Lõpuks talle kaisu poen,
luuletuse talle loen.
Ema, su pidupäev lillede kuul,
täna sind kallistab väike ja suur.
täna sind kallistab väike ja suur.
Lisas: pistik | Lisatud: 23.04.2020 21:33 | Otselink Ema, su pidupäev lillede kuul, täna sind kallistab väike ja | Saada e-kaardiga Ema, su pidupäev lillede kuul, täna sind kallistab väike ja





