UUS PISTIKUS:
EASi turismiarenduskeskus kutsub rallifänne liituma virtuaalse fänniarmeega

EASi turismiarenduskeskus kutsub rallifänne liituma virtuaalse fänniarmeega

EASi turismiarenduskeskus kutsub rallifänne liituma virtuaalse fänniarmeega

EASi turismiarenduskeskus (Visit Estonia) korraldab sotsiaalmeedia kampaania, millega kutsub rallisõpru üle maailma virtuaalselt oma lemmikutele poolehoidu näitama, kuivõrd Eestisse kohapeale pole sel aastal võimalik kaasa elama tulla.

4.-6. septembril toimub Lõuna-Eesti teedel esmakordselt Eestis FIA autoralli maailmameistrivõistluste etapp WRC Rally Estonia.

"Sõitjad, autod, tiimid tulevad, aga kõik fännid välismaalt ei saa sedapuhku tulla. Eesti kui e-riik võimaldab fännidel siiski oma iidoleid toetada - toome raja äärde virtuaalse fänniarmee," ütles EASi turismiarenduskeskuse direktor Liina Maria Lepik.

Et kampaanias osaleda, tuleb salvestada endast üksi või koos sõpradega lühike klipp, kuidas üks pöörane fänn oma lemmiktiimile kaasa elab, laadida see üles kampaanialehel www.virtualrallyfan.com/rallyestonia või sotsiaalmeediasse. Et klippe oleks lihtsam kokku koguda, tuleks sotsiaalmeedia postitusele lisada @VisitEstonia, @RallyEstonia, #VirtualRallyFan ja oma lemmiktiimi teemaviide – näiteks #TeamTanak. "Meie kuvame neid videoid omakorda sõitjatele suurtel ekraanidel kiiruskatsete lõppudes ja jagame emotsiooni ka sotsiaalmeedias, et igaüks saaks virtuaalselt rallielamusest osa nii palju kui võimalik," kommenteeris Lepik.

Lisaks fänniarmee kampaaniale tutvustab Visit Estonia Eestit WRC, Rally Estonia ja Visit Estonia digi- ja sotsiaalmeedia kanalites läbi põnevate videote, mille peategelaseks on armastatud WRC kommentaator Becs Williams. Viieosalises mini-veebisarjas kohtub Williams põnevate külalistega, tutvustab seda, mis on Eestis erilist ja avab rallikorralduse telgitaguseid.

"Eestis toimuvad suursündmused on külastajatele suureks motivatsiooniks miks siia reisida. Senikaua, kuni füüsiline riikidevaheline reisimine on komplitseeritud, anname endast maksimumi, et tutvustada läbi kõikvõimalike kanalite Eestit ja selle võimekust, ilu, omapära ja võimalusi. Me oleme pikaajalise vaatega ja usume, et turism taastub. Selleks hetkeks loodame, et isu Eestisse reisida on veelgi kasvanud," märkis Lepik.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskus on Rally Estoniaga koos tegutsenud ralli algusaastast peale. Koostöös WRC ja Rally Estonia meeskonnaga loodetakse sel aastal jõuda 100 miljoni inimeseni.


Teema: Rally Estonia


Seotud võistlus

Lisas: pistik | 30.08.2020 20:32

Seotud uudised

Seotud videod


Vaata lisaks

Vaata ka

Kuidas isad lapsi hoiavad? Saad naerda :)
Naljakad ja kummalised Google Street View pildid (24 pilti)
Teine Maailmasõda | Tihend | Silver | Motokross Online | WordPressi kodulehe tegemine | EYTK | WordPressi uudised ja õpetused