Kasutaja pistik poolt lisatud luuletused ja salmid - leht 139
Kui lapsed on läinud tuttu,
nagu päike on loojunud uttu,
pole kaunima miski muu,
kui magava lapse suu.
nagu päike on loojunud uttu,
pole kaunima miski muu,
kui magava lapse suu.
Lisas: pistik | Lisatud: 04.05.2010 21:17 | Otselink Kui lapsed on läinud tuttu, nagu päike on loojunud uttu, | Saada e-kaardiga Kui lapsed on läinud tuttu, nagu päike on loojunud uttu,
Talv on saanud kevadeks
ja päikest täis on oäevad.
Head emad jäävad emadeks
ja lapsed lasteks jäävad.
ja päikest täis on oäevad.
Head emad jäävad emadeks
ja lapsed lasteks jäävad.
Lisas: pistik | Lisatud: 04.05.2010 21:17 | Otselink Talv on saanud kevadeks ja päikest täis on oäevad. Head | Saada e-kaardiga Talv on saanud kevadeks ja päikest täis on oäevad. Head
Emakene hea,
täna sul silitan pead
helluse ja hoole eest.
Õnne kogu südamest!
täna sul silitan pead
helluse ja hoole eest.
Õnne kogu südamest!
Lisas: pistik | Lisatud: 04.05.2010 21:15 | Otselink Emakene hea, täna sul silitan pead helluse ja hoole eest. | Saada e-kaardiga Emakene hea, täna sul silitan pead helluse ja hoole eest.
Ema, kuldaväärt ja armas!
Su pisarais ja naerus
kasvas sinu pere.
Siin on su rõõm
ja siin on su mure -
need oleme me
Su pisarais ja naerus
kasvas sinu pere.
Siin on su rõõm
ja siin on su mure -
need oleme me
Lisas: pistik | Lisatud: 04.05.2010 21:15 | Otselink Ema, kuldaväärt ja armas! Su pisarais ja naerus kasvas sinu | Saada e-kaardiga Ema, kuldaväärt ja armas! Su pisarais ja naerus kasvas sinu
Mu ema silmis
on päikeselaik.
Mu ema juuksed
kui merevaik.
Mu ema musil
on maasikamaik
ja tema süles
on parim paik!
on päikeselaik.
Mu ema juuksed
kui merevaik.
Mu ema musil
on maasikamaik
ja tema süles
on parim paik!
Lisas: pistik | Lisatud: 04.05.2010 21:15 | Otselink Mu ema silmis on päikeselaik. Mu ema juuksed kui merevaik. | Saada e-kaardiga Mu ema silmis on päikeselaik. Mu ema juuksed kui merevaik.
Ema oled hea,
varsti silitad mu pead
kallis oled sina mulle,
sest kingi toon ma sulle
varsti silitad mu pead
kallis oled sina mulle,
sest kingi toon ma sulle
Lisas: pistik | Lisatud: 04.05.2010 21:14 | Otselink Ema oled hea, varsti silitad mu pead kallis | Saada e-kaardiga Ema oled hea, varsti silitad mu pead kallis
Kõik, mis ses päevas on kaunist ja head:
varase kevade värskus ja sinetus,
metsade kosutav õhk,
kaugete pilvede hõbejas vinetus,
mändide vaigune lõhn.
Keskpäeval lõuna poolt puhuvad tuuled,
milles sa minugi tervitust kuuled,
kõik, mis ses päevas on kaunist ja head,
kuulugu Sulle!
Ma tean:
Ikka veel tahaks sa meie eest tõtata,
mõtetes ikka veel sülle meid võtad sa.
Ikka veel ilu ja armastust õpetad.
millal sa tänagi tööpäeva lõpetad?
Kõik, mis meis veetlev on,
kõik, mis on hea,
sinule kuuluma peab!
varase kevade värskus ja sinetus,
metsade kosutav õhk,
kaugete pilvede hõbejas vinetus,
mändide vaigune lõhn.
Keskpäeval lõuna poolt puhuvad tuuled,
milles sa minugi tervitust kuuled,
kõik, mis ses päevas on kaunist ja head,
kuulugu Sulle!
Ma tean:
Ikka veel tahaks sa meie eest tõtata,
mõtetes ikka veel sülle meid võtad sa.
Ikka veel ilu ja armastust õpetad.
millal sa tänagi tööpäeva lõpetad?
Kõik, mis meis veetlev on,
kõik, mis on hea,
sinule kuuluma peab!
Lisas: pistik | Lisatud: 04.05.2010 21:14 | Otselink Kõik, mis ses päevas on kaunist ja head: varase kevade | Saada e-kaardiga Kõik, mis ses päevas on kaunist ja head: varase kevade
Kui olin päris tilluke ma
ja õppisin alles rääkima,
kõigist sõnadest kõige varem
õppisin selgeks selle, mis kõige parem.
See oli ema – mu kullake, pai,
kelle nime ma selgeks sain!
ja õppisin alles rääkima,
kõigist sõnadest kõige varem
õppisin selgeks selle, mis kõige parem.
See oli ema – mu kullake, pai,
kelle nime ma selgeks sain!
Lisas: pistik | Lisatud: 04.05.2010 21:13 | Otselink Kui olin päris tilluke ma ja õppisin alles rääkima, kõigist | Saada e-kaardiga Kui olin päris tilluke ma ja õppisin alles rääkima, kõigist
Olgu Sul alati tugevat närvi,
silmades soojust ja rõõmude värvi,
südamel jõudu ja mõtetel lendu
eluteel astudes hoogu ja indu!
silmades soojust ja rõõmude värvi,
südamel jõudu ja mõtetel lendu
eluteel astudes hoogu ja indu!
Lisas: pistik | Lisatud: 25.03.2010 21:33 | Otselink Olgu Sul alati tugevat närvi, silmades soojust ja rõõmude värvi, | Saada e-kaardiga Olgu Sul alati tugevat närvi, silmades soojust ja rõõmude värvi,
Vaadates su sirget rühti,
pole sa nii vana ühti!
pole sa nii vana ühti!
Lisas: pistik | Lisatud: 25.03.2010 21:31 | Otselink Vaadates su sirget rühti, pole sa nii vana ühti! | Saada e-kaardiga Vaadates su sirget rühti, pole sa nii vana ühti!





